Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni

Tamam konuşacak çok şeyimiz var.

Bu nesilde, anne babalarıyla tartışan ve ebeveynlerinin çocuklarını terk edecek ya da evden atacak kadar üzülmesine neden olacak şekilde tartışan alışılmadık bir genç ve genç yetişkin oranı var.

Aslında günlük olarak oluyor. Şimdi her zamankinden daha fazla, fikir ve duygulardaki farklılıklar veya hareket halindeki enerji, daha önce evdeki sevgi dolu durumların düşmanca ve hatta bazen şiddetli hale gelmesine neden oluyor. Covid de bu argümanları artırıyor, stres, haberler, korku, bunların hepsi işin içinde.

30’lu, 40’lı, 50’li yıllarda doğan ebeveynler ve bu hiçbir anlam ifade etmiyor ve bu, bilinçli evrim nedeniyle bazen yavrularından daha az ilerlemiş oluyor. Her zaman olmasa da, her zaman olmasa da, barışçıl, ilerlemiş, evrim geçirmiş ve zamanının ötesinde olan, M.Ö.’den kalma milyonlarca insan var.

Yine de çoğu durumda, ebeveynlerimiz bizden daha az gelişmiş ve bu onların, yanlışlıkla veya kasıtlı olarak bizi belirli inançlara sahip programlanmış varlıklara yönlendirebilecek kötü alışkanlıklara sahip olmalarına ve öğretmelerine neden oluyor. Yaratıcı yeteneğim olduğunu fark edene kadar hiç özgüvenim yoktu, şimdi babamın bana gençken yeterince iyi olmadığımı söylediğini hatırlıyorum (bu binlerce örnekten biri)

Ebeveynlerin bazen bunu yapmak istemediğini açıklığa kavuşturayım, bu oldukça garip bir durum, pek çok ebeveynin kendi kusuru olmaksızın birçok sorunu var … ilgilenmedikleri bir sürü sorun ile veya öğren. Çocukken öfkelerini yitirdikleri ve size çığlık attıkları masum bir zaman, aslında çocukken sizin için derinlerde travmatik bir olaydı.

Bankacılık sistemi uygulamaya konulduktan ve bugün gördüğümüz ekonomi, çoğu ailenin daha güvenilir ve daha az kendine yeterli hale gelmesinden sonra, bu temelde gerçektir ve ailelerin evde barışı korumamasına% 100 katkıda bulunur.

Ebeveynler egoları tarafından yönlendirilir ve arzuları asla yanılmaz, özür dileyemezler, nasıl görünmemiz, davranmamız, giyinmemiz, kariyerimize dair yargı ve fikirleri vardır. (Tüm ebeveynler böyle değil, bazılarınız “ailem harika” diye düşünüyor olabilirsiniz, bu harika! Ama bu birçok insan için geçerli olacak.)

Çocukken bu programları anlayabilirsiniz, stres altındayken sizi 3 gün boyunca arka arkaya TV’lerin ve Filmlerin önüne itmiş olabilirler (benim başıma geldi, şaşırtıcı bir şekilde TV’ye, filmlere ve yakın zamana kadar kaçıyor)

Size yeterince iyi olmadığınızı söylemiş olabilirler, bu bugün düşük özgüveninizi programlamış olabilir.

Sana asla zengin olamayacağını söyleyebilirlerdi ve bu yüzden bugün zengin olamazsın, zihniyetin yok.

Sadece bitireyim

Ebeveynler kötü insanlar değiller, ailem kötü insanlar değiller, insanlar, çok fazla duygusal yük taşıyan ve gelecek için endişelenmek ya da geçmişe takılmak için çok fazla zaman harcayan insanlar.

Bu gönderi talebini daha fazla seviyorsanız, çok daha detaylı hesaplar verebilir, ilgilenen herkesi dahil edebilir ve ayrıca ev sorunları yaşayanlara tavsiyelerde bulunabilirim.

“Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 304

2. Bu konu : ” Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 338

3. Bu konu : ” Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 114

4. Iğdır dan kimler var. Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni . selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 123

5. Yozgat dan kimler var. Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni . Merhaba sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 500

6. Bu konu : ” Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 196

7. Adıyaman dan kimler var. Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 229

8. Muğla merkezden ben mehmet. Slm sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 14:37:18

9. Bu konu : ” Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 1

10. Bu konu : ” Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım , hatice – 396

11. Kastamonu dan kimler var. Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 280

12. Bu konu : ” Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 212

13. Kırşehir dan kimler var. Ebeveynleriniz hayatınızın en büyük komplosu olabilir ve işte nedeni . Merhaba herkese sayfanız valla hayran edici, sağolun , mehmet – 242

14. Bolu merkezden ben ziya. Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-02-2021 03:18:33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link