EBS ve EAS

Bunu merak ediyorum. Daha önce, bazıları Acil Durum hakkında konuşurken, Yayın yapmak Sistem, Acil Durum olarak değiştirildiği için eski bir terim kullandıklarını Uyarmak Sistem – ve sonuç olarak “modası geçmiş” terimi kullanmakla alay konusu olur.

Bunu 911broadcast.com’dan gördüm

”Son olarak 1997’de EAS, EBS tarafından kullanılan haftalık (canlı yayın) ‘yalnızca bir test’ yayın bildirimlerini daha az rahatsız edici haftalık dahili testler ve aylık canlı yayın testleri ile değiştirdi. 10.000 veya daha fazla abonesi olan tüm AM, FM ve TV yayın istasyonları ile kablo sistemleri bu prosedürleri kullanır. “

Ara sıra yerel bir kanalı dinliyorum ve bir testin yapıldığını duyduğumu ve “vay be bunu bir süredir duymadım” diye düşündüğümü hatırladım.

Öyleyse, EBS’nin aslında hala bir şey mi?

Gönderen … TheWorstTest
[comments]

“EBS ve EAS” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” EBS ve EAS ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 89

2. Bu konu : ” EBS ve EAS ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 444

3. Bu konu : ” EBS ve EAS ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 345

4. Elazığ dan kimler var. EBS ve EAS . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ziya – 375

5. Afyon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 18-01-2021 20:36:39

6. Bu konu : ” EBS ve EAS ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , emin – 371

7. Bu konu : ” EBS ve EAS ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 8

8. Bu konu : ” EBS ve EAS ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 38

9. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 20:36:56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link