o anı yaşamaya dayalı kitaplar yazıyor … ruhsal uyanış. Fark ettiğim en büyük şeylerden biri kafanızdaki sesin gerçekte siz olmadığıydı … ve onu yok etmek için yoğun bir çaba var. Meditasyonlarda birkaç denemeden sonra kafamda bir sesin merhaba dediğini açıkça duyana kadar çok ilgilendim. beni korkuttu ve hemen yapmayı bıraktım. Başka birinin vücudumu ele geçirmeye çalıştığına dair çılgın bir sonuca vardım … bir çeşit “çıkma” senaryosu gibi. sonra bu sitede farklı enerjilerin ve hatta bir yapay zekanın bir insan vücudunu ele geçirmeye çalışabileceği organik portalları öğrendim. gülünç bir şekilde geliyor biliyorum. ama ya bir tür hipnoz ya da meditasyon yoluyla … bilincini başkalarına aktarmak için bir teknik geliştirdiyse? bunu duyan var mı? ya da eckhart tolle hakkında herhangi bir teori duydun mu?

Author

24 Comments

1. Selam herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Yalova merkezden ben ahmet. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun 01-02-2021 21:59:03

3. Bu konu : ” Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 77

4. Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. . Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 286

6. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 01-02-2021 23:59:27

7. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz cidden dikkat çekici, sağolun 02-02-2021 01:39:34

8. Burdur dan kimler var. Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. . Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 476

9. Bu konu : ” Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Hasan – 320

10. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 65

12. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. . Selam web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 44

13. Muş dan kimler var. Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. . Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, saolun , – 421

14. Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla güzel, sağolun , – 442

16. Kırşehir dan kimler var. Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 171

17. Bu konu : ” Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 298

18. Nevşehir dan kimler var. Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. . Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Emine – 286

19. Karabük dan kimler var. Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. . Mrb siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 430

20. Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Hakkari merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım 20-03-2021 02:30:33

22. Yozgat merkezden ben Aylin. Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-03-2021 13:14:42

23. Bu konu : ” Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 385

24. Bu konu : ” Eckhart Tolle’yi ve kitaplarını, yeni bir dünyayı ve şimdinin gücünü bilen başka kimse var mı? Bence biz insanların beyinlerini yıkıyoruz ya da belki organik portallar yapıyoruz. ” çok güzel. Mrb sayfan cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 336

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link