Bak – bu sub’ı özlüyorum. Buraya saçma sapan teoriler okumak için gelirdim, eskiden sevdiğim şeyleri üzerinde tartışmak ya da sohbet etmek için.

Sorun şu ki, son zamanlarda o kadar profesyonel bir Q/antiVaxx/pro trump sub haline geldi ki burası artık düşünmek için bir yer değil.

Modlar, bunun r/donald Castoffs tarafından yapılan bok gönderileri için güvenli bir sığınak olmasına izin verdi ve biz de yolumuzu kaybettik.

Umarım tekrar buluruz.

25 Comments

1. Merhaba web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Ederdim… ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 292

3. Kayseri dan kimler var. Ederdim… . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 353

4. Balıkesir dan kimler var. Ederdim… . Merhabalar sayfanız harbiden iyi, teşekkürler , memo – 193

5. Burdur merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 21-08-2021 19:58:59

6. Mrb siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

7. Kırklareli merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım 21-08-2021 20:16:02

8. Düzce dan kimler var. Ederdim… . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 172

9. Tokat dan kimler var. Ederdim… . Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, tebrikler , ahmet – 386

10. Bu konu : ” Ederdim… ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha güzel, tebrikler , ali – 373

11. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

12. Amasya dan kimler var. Ederdim… . selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 73

13. Bu konu : ” Ederdim… ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 426

14. Bu konu : ” Ederdim… ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 481

15. Tunceli dan kimler var. Ederdim… . selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 302

16. Bu konu : ” Ederdim… ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 445

17. Van dan kimler var. Ederdim… . Merhaba sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 77

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ederdim… ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 100

19. Bu konu : ” Ederdim… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 223

20. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

21. Bingöl dan kimler var. Ederdim… . selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 105

22. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 17:08:35

Write A Comment