Egemen sınıf, bizi gerçeklerden uzaklaştırmak için sahte komplolar yaratır ve seçkinlerin rakip gruplarına zarar vermek için gerçek komploları serbest bırakır

Tıpkı sahte bayraklar gibi, yönetici sınıf da dikkatimizi gerçek olanlardan uzaklaştırmak veya başka yöne çekmek için sahte komplolar yaratacaktır. Sahte komplolar, başkalarına zarar vermek için yalan olarak da işlev görür.

Bununla birlikte, egemen sınıf, egemen sınıfın rakip bir hizipine zarar verirse, gerçek bir komplo bulacaktır. Bu, ulusal haberlerle gerçekten aşikârdır, örneğin ABD yönetici sınıfına karşı olan diğer ülkelerin yönetici sınıfları, ABD’nin Julian Assange ile ilgili konuları nasıl örtbas etmeye çalıştığına dair haberleri konuşacaklar.

Sahte komplolar aynı anda ortaya konulduğu için, gerçek komplolar bazı komploların gizlenmesiyle ortaya çıkarılırken, komplo ile ilgili her şey bir küme s.ktir.

Gözlerimizi açık tutmalı ve bir komplonun hangi kategoriye girdiğini bulmalıyız.

Egemen sınıf XD kelimesini her okuduğunuzda bir çekim yapın, İngilizcede iyi değilim, kullanılacak en iyi kelime gibi görünüyordu.

“Egemen sınıf, bizi gerçeklerden uzaklaştırmak için sahte komplolar yaratır ve seçkinlerin rakip gruplarına zarar vermek için gerçek komploları serbest bırakır” üzerine 24 yorum

1. Bursa merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 29-09-2020 18:32:38

2. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, facebookta paylaştım 30-09-2020 00:35:03

3. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-09-2020 00:37:33

4. Adana merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:15

5. Bu konu : ” Egemen sınıf, bizi gerçeklerden uzaklaştırmak için sahte komplolar yaratır ve seçkinlerin rakip gruplarına zarar vermek için gerçek komploları serbest bırakır ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , doruk – 422

6. Kayseri merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi valla güzel, tebrikler 18-10-2020 09:40:28

7. Muş merkezden ben memo. Selam sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:18:59

8. Amasya dan kimler var. Egemen sınıf, bizi gerçeklerden uzaklaştırmak için sahte komplolar yaratır ve seçkinlerin rakip gruplarına zarar vermek için gerçek komploları serbest bırakır . Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, şukuladım , ali – 203

Yorum yapın