Sanki gerçekten dahimiş gibi. Bu insanlar para umurunda değil. Paranın sahibi onlar. Parayı basıyorlar.

Ancak, Çin’deki çocuk köleler tarafından yapılan ucuz plastik parçalarıyla masa artıkları için birbirleriyle kavga eden ve birbirlerini “esneten” tüm yanıltıcı köylülere sahip oldukları kesin lol.

Bu korkunç bir sistem, ama gerçekten harika. Ve insanlar nasıl köle İmfao olduğumuzu görmüyor.

Hepimiz, doğumdan beri hayatın daha fazla para peşinde koşmak ve bir sonraki büyük terfiyi almakla ilgili olduğunu düşünmek için şartlandırılmış durumdayız.

Author

20 Comments

1. Kırşehir dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 186

2. Bu konu : ” Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, saolun , memo – 377

3. Samsun dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 29

4. Slm paylaşımınız gerçekten güzel, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , – 249

6. Kayseri dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . Selamlar web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 438

7. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

8. Zonguldak dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler , ziya – 221

9. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

10. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

11. Bingöl merkezden ben Emine. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 26-05-2021 06:42:28

12. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

14. Kars merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler 04-07-2021 03:39:53

15. Artvin dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 149

16. Edirne merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, tebrikler 15-07-2021 11:10:52

17. Elazığ dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . Selam web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 72

18. Bu konu : ” Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla çok güzel, tebrikler , ali – 499

19. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, tebrikler 02-08-2021 21:39:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link