Sanki gerçekten dahimiş gibi. Bu insanlar para umurunda değil. Paranın sahibi onlar. Parayı basıyorlar.

Ancak, Çin’deki çocuk köleler tarafından yapılan ucuz plastik parçalarıyla masa artıkları için birbirleriyle kavga eden ve birbirlerini “esneten” tüm yanıltıcı köylülere sahip oldukları kesin lol.

Bu korkunç bir sistem, ama gerçekten harika. Ve insanlar nasıl köle İmfao olduğumuzu görmüyor.

Hepimiz, doğumdan beri hayatın daha fazla para peşinde koşmak ve bir sonraki büyük terfiyi almakla ilgili olduğunu düşünmek için şartlandırılmış durumdayız.

Author

7 Comments

1. Kırşehir dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 186

2. Bu konu : ” Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, saolun , memo – 377

3. Samsun dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 29

4. Bu konu : ” Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , – 249

5. Kayseri dan kimler var. Egemen sınıfın, kelimenin tam anlamıyla havadan para basmak için bir sistem kurmasının ve tüm nüfusu üzerlerinde ölü Masonlar olan bu kağıtlara tapmaya şartlandırmasının ne kadar dahice olduğundan bahsedebilir miyiz? . Selamlar web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 438

6. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link