Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim?

Yoksa bu, Covid-19 için ve 2021-2022 için ikinci (önemli ölçüde daha kötü) pandemi seti için bir karma aşı mı?

Çekimserleri, yoksulları, işsizleri, gereksiz ve eğitimsizleri ortadan kaldırmak için yola çıkan mı?

gönderen … 2022FAMINE
[comments]

“Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim?” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 261

2. Bu konu : ” Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim? ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 382

3. Bu konu : ” Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun , ali – 443

4. Sivas dan kimler var. Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim? . Selamlar siten gerçekten çok güzel, saolun , emin – 253

5. Yalova merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, şukuladım 11-01-2021 18:54:46

6. Bu konu : ” Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim? ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 199

7. Kırklareli dan kimler var. Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim? . Selam herkese siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 306

8. Gaziantep merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, teşekkürler 11-02-2021 17:01:08

9. Kırklareli dan kimler var. Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim? . Selam web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ali – 280

10. Ağrı dan kimler var. Eğer aşı, bazı komplocuların dediği gibi bir ‘yontma ve / veya sterilize etme’ yöntemi ise – neden önce en zeki ve gerekli insanlarımızı parçalayıp sterilize edelim? . Selam siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 62

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link