Kategoriler
Genel

Eğer bir genç kanserden ölürse, ona yakın olan insanlar dışında kimse umursamaz. Neden? Çünkü bu normal. Eğer bir genç kanserden ölürse ve koronavirüs için pozitif olursa hikayesi “trajedi kırılma haberi” olacaktır. Neden birdenbire ilgileniyoruz?

Çünkü bize söylediler. Kimse bize GDO’lar, kirlilik, stres, sigara, uyuşturucu, klorür, işlenmiş gıdalar vb. Kimse bize Filistinlileri ya da Suriyelileri umursamamızı söylemedi. Bizi güçsüzleştirdiler ve şimdi kitleleri manipüle etme yollarını mükemmelleştirdiler. Toplam zihin kontrolü. Şimdi bize bunu gündemleri için kullanan siyah insanları önemsememizi söylediler.

Ve gerçek şu ki, onlar hariç her zaman herkese önem vermeliyiz,% 1. MSM, ünlü insanlar, politikacılardan gelen hiçbir şeye inanmayın. % 1 için çalışırlar, böylece zengin olabilirler ve zengin kalabilirler. Para onların kralıdır. Sadece dolarlarını korumak için her şeyi söyleyecek ya da yapacaklardır.

Her şeyi okuyun, her şeyi sorgulayın, eleştirel düşünmeyi geliştirin ve alaycı bir kuş olmayın. “Covid19” devam edecek bir psyop, BLM psyop, Q psyop …

“Eğer bir genç kanserden ölürse, ona yakın olan insanlar dışında kimse umursamaz. Neden? Çünkü bu normal. Eğer bir genç kanserden ölürse ve koronavirüs için pozitif olursa hikayesi “trajedi kırılma haberi” olacaktır. Neden birdenbire ilgileniyoruz?” için 11 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-06-2020 16:17:56

Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2020 08:36:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir