tüm bunlardan biraz şüpheliyim. Bilime inanıyorum ama paranın daha güçlü olduğuna inanıyorum. bazı doktorlar ve bilim adamları, çoğu “sağlık” kuruluşunun covid ve aşılarla ilgili olarak ne bastırdığıyla ilgileniyor.

sorduğum sonuç nedir? covid ve aşılar bir şeye yönelik olarak yorumlanıyorsa bu nedir?

bu aşı şirketlerine para kazanmak için miydi? veya daha büyük bir şey? tuhaf şeyler duydum ama ne düşünüyorsun? Teşekkürler

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , doruk – 402

2. Muğla dan kimler var. eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne . Selam bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun , Emine – 413

3. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 172

4. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, sağolun , ahmet – 486

5. Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, sağolun , Gürbüz – 148

7. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 05-05-2021 20:56:45

8. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

9. Samsun dan kimler var. eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne . Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 14

10. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

11. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-05-2021 02:54:06

12. Bolu merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2021 08:32:18

13. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, şukuladım 23-05-2021 01:37:10

14. Gürbüz Reply

Selamlar web siten inanki güzel, linkedinde paylaştım

15. Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

16. Merhaba sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 58

18. Mersin dan kimler var. eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne . Selam web siteniz harbiden çok güzel, sağolun , Aylin – 169

19. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım 23-06-2021 05:17:39

20. Yozgat merkezden ben ziya. Slm siten inanki güzel, tebrikler 23-06-2021 07:38:05

21. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 96

22. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 382

23. Muş dan kimler var. eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne . Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 429

24. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

25. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Slm web siten inanki iyi, saolun , ali – 89

26. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne . Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 18

27. Bilecik dan kimler var. eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne . Selamlar sayfanız ciddiyim mükemmel, sağolun , emin – 487

28. Batman dan kimler var. eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne . selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 145

29. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Selamlar web siten valla çok iyi, tebrikler , ali – 481

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link