tüm bunlardan biraz şüpheliyim. Bilime inanıyorum ama paranın daha güçlü olduğuna inanıyorum. bazı doktorlar ve bilim adamları, çoğu “sağlık” kuruluşunun covid ve aşılarla ilgili olarak ne bastırdığıyla ilgileniyor.

sorduğum sonuç nedir? covid ve aşılar bir şeye yönelik olarak yorumlanıyorsa bu nedir?

bu aşı şirketlerine para kazanmak için miydi? veya daha büyük bir şey? tuhaf şeyler duydum ama ne düşünüyorsun? Teşekkürler

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , doruk – 402

2. Muğla dan kimler var. eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne . Selam bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun , Emine – 413

3. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 172

4. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, sağolun , ahmet – 486

5. Bu konu : ” eğer covid -19 ve aşılar bir çeşit hile ise. amaç ne ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, sağolun , Gürbüz – 148

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link