Ben de öyle.

Ve yıllarca cevap aradıktan sonra, her şeyin hileli olduğu sonucuna vardım.

Tüm muhalefet kontrollü muhalefettir.

Peki gerçek olan nedir? Dürüst olmak gerekirse, artık bilmiyorum.

2016 seçimlerinde hileli miydi yoksa 2020 seçimlerinde hileli miydi? İkisi de…

Gerçek aldatmaca, sesimizin gerçekten önemli olduğu bir seçim olduğuna inanmaktır. illuminati’nin 13 ailesi CIA’in bu kitabı kütüphanesinde bulundurması komik.

Bir göz atılırsa sanal kitaplıklarında çok ilginç okumalar var.

Aşağıya indiğinde sol yoktur ve sağ yoktur. Onlara karşı sadece biz varız.

CIA’in kütüphanesi aynı zamanda Manly P. Hall tarafından yazılan bir kitaptan Gematria hakkında öğrendiğim yer. Kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz.

Biz matriste yaşıyoruz ve gematria onu inşa etmek için kullanılan araçtır.

Deneyelim ve size kanıtlayayım.

Bu yolculuk boyunca değiştiğini fark edeceğiniz görüşlerimi ekleyeceğim.

Artık kendimi bir Hıristiyan olarak kabul edemiyorum… kıyamette yapılacak komik bir şey değil mi?

benim kanalım

İyi şanslar teneke şapka kardeşlerim ve sıkı çalışmamı kontrol ettiğiniz için teşekkürler

…fakeblockinc tarafından gönderildi
[comments]

29 Comments

1. Uşak dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . Merhabalar web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 296

2. Batman dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . Merhaba herkese siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 290

3. Bu konu : ” eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 273

4. Bu konu : ” eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi iyi, tebrikler , gaye – 417

5. Sinop merkezden ben ahmet. Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, şukuladım 06-07-2021 12:20:28

6. Afyon dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . Selam herkese web sitesi yeminle çok iyi, saolun , Hasan – 73

7. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler

8. Bu konu : ” eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 105

9. Aydın dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, tebrikler , memo – 146

10. Bu konu : ” eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 254

11. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 13-07-2021 14:03:42

12. Zonguldak merkezden ben ali. Mrb paylaşım cidden güzel, şukuladım 14-07-2021 05:41:31

13. Adıyaman dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . Selam sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 99

14. Merhabalar siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Manisa dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . Selamlar web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 58

16. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler

17. Bu konu : ” eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 326

18. Bu konu : ” eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 120

19. Kütahya merkezden ben banu. Selam paylaşımın yeminle iyi, sağolun 06-08-2021 15:18:31

20. Bu konu : ” eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 367

21. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

22. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

23. Samsun dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 55

24. Sinop dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 65

25. Elazığ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-09-2021 17:07:19

26. Kars merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler 12-09-2021 16:22:14

27. Kilis dan kimler var. eğer gerçeği arıyorsan . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 12

28. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Slm siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 20-09-2021 06:52:28

29. Bu konu : ” eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Slm sayfa inanki hayran edici, sağolun , Gürbüz – 149

Write A Comment