Ben de öyle.

Ve yıllarca cevap aradıktan sonra, her şeyin hileli olduğu sonucuna vardım.

Tüm muhalefet kontrollü muhalefettir.

Peki gerçek olan nedir? Açık konuşmak gerekirse, artık bilmiyorum.

2016 seçimlerinde hileli miydi yoksa 2020 seçimlerinde hileli miydi? İkisi de…

Gerçek aldatmaca, sesimizin gerçekten önemli olduğu bir seçim olduğuna inanmaktır. illuminati’nin 13 ailesi CIA’in bu kitabı kütüphanesinde bulundurması komik.

Bir göz atılırsa sanal kitaplıklarında çok ilginç okumalar var.

Aşağıya indiğinde sol yoktur ve sağ yoktur. Onlara karşı sadece biz varız.

CIA’in kütüphanesi de Gematria hakkında Manly P. Hall tarafından yazılan bir kitaptan öğrendiğim yer. Kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz.

Biz matriste yaşıyoruz ve gematria onu inşa etmek için kullanılan araçtır.

Deneyelim ve size kanıtlayayım.

Bu yolculuk boyunca değiştiğini fark edeceğiniz görüşlerimi ekleyeceğim.

Artık kendimi bir Hıristiyan olarak kabul edemiyorum… kıyamette yapılacak komik bir şey değil mi?

benim kanalım

İyi şanslar teneke şapka kardeşlerim ve sıkı çalışmamı kontrol ettiğiniz için teşekkürler

…fakeblockinc tarafından gönderildi
[comments]

67 Comments

1. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 28

2. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Tokat dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Selam web siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 315

5. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 250

6. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

7. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 163

8. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 133

9. Çorum dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Merhaba sayfan inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 294

10. Siirt dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, tebrikler , Aylin – 276

11. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 67

12. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, sağolun , mehmet – 203

13. Batman dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Selamın aleyküm sayfanız cidden çok güzel, saolun , gaye – 432

14. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , banu – 65

15. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 32

16. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 18:55:25

17. Düzce dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 42

18. Muğla dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 40

19. Balıkesir dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Merhabalar sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 393

20. Şanlıurfa merkezden ben . merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 06-07-2021 19:04:43

21. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, sağolun

22. Elazığ dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Selam sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 379

23. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım 06-07-2021 19:10:03

24. Kastamonu dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Selam herkese web siteniz vallaha güzel, teşekkürler , hatice – 152

25. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 397

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha güzel, saolun , Gürbüz – 275

28. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , ziya – 18

29. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

30. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

31. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 393

33. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha hayran edici, sağolun , Aylin – 141

34. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 284

36. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, şukuladım

37. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 07-07-2021 01:57:13

38. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 69

39. Malatya merkezden ben . Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 03:00:04

40. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

41. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun , ali – 154

42. Kars dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Selam web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 188

43. Bilecik dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 471

44. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 12:07:40

45. Düzce dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . selamun aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , doruk – 115

46. Bursa dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Slm web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 380

47. Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

48. Kütahya merkezden ben doruk. Mrb paylaşım yeminle hoşuma gitti, sağolun 23-07-2021 17:02:33

49. Selamlar web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

50. Bartın merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım 26-07-2021 17:09:44

51. Kocaeli merkezden ben memo. Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 08:16:14

52. Elazığ merkezden ben ali. Mrb sayfa gerçekten çok iyi, teşekkürler 03-08-2021 22:59:23

53. Yozgat merkezden ben ali. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-08-2021 03:52:02

54. Erzurum dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler , ahmet – 30

55. Giresun merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2021 07:25:11

56. Diyarbakır dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 385

57. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız cidden çok güzel, teşekkürler

58. Kırıkkale dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 35

59. Mersin merkezden ben Aylin. Slm paylaşım yeminle güzel, linkedinde paylaştım 26-08-2021 13:46:37

60. Burdur merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:22:34

61. Bolu merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-08-2021 18:00:35

62. Van dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 299

63. Bu konu : ” Eğer gerçeği arıyorsan ” çok güzel. Slm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 216

64. Adana merkezden ben emin. Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-09-2021 17:07:59

65. Diyarbakır merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2021 07:23:12

66. Tekirdağ dan kimler var. Eğer gerçeği arıyorsan . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 346

Write A Comment