Kategoriler
Genel

Eğer gerçekten kötü bir şeye karışmamış olsaydınız – ama resimlerde bile olan birisini tanıyorduysanız – şimdi hapiste – o zaman DENEME – onlara sadece şüpheli olmaktan ziyade (kendileri gibi canlı) dilemek istemezdiniz Seçim yılı boyunca kullanılan “kanıt”?

Hayatta hiçbir bok deneme için daha iyi değildir.

Başkan ya bir salaktır ve onlarca yıldır kötüye kullanımda dünyanın en üretken pedofiline yardım eden ve onunla birçok kez tanışmasını isteyen kadının optiklerini anlamadı.

Ya da yaşlı olacak ve bir canavar olduğunu unutmuştu.

Eğer güvenliğinin önemli olduğunu ifade etmek isteseydi bunu söylerdi.

Bu herif, arkadaşı boşanmak üzereymiş gibi davranıyordu ve onlara en iyisini diliyordu.

“Eğer gerçekten kötü bir şeye karışmamış olsaydınız – ama resimlerde bile olan birisini tanıyorduysanız – şimdi hapiste – o zaman DENEME – onlara sadece şüpheli olmaktan ziyade (kendileri gibi canlı) dilemek istemezdiniz Seçim yılı boyunca kullanılan “kanıt”?” için 10 yanıt

Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-07-2020 14:10:57

Erzurum merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 22-07-2020 17:01:26

Kocaeli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 25-07-2020 01:37:55

Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, şukuladım 27-07-2020 00:27:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir