https://www.revolver.news/2020/08/black-teens-kill-white-man-county-fair/

Sadece bir “genç öfke yönetimi”. Biz, MSM ve aşırı solcular ve küreselciler neyin ırksal olup olmadığına karar veririz. Siz basit insanlar, köylüler, çenenizi kapayın! Siz beyazlar, çenenizi kapatın. Evlerinden vazgeç, büyük büyük büyükbabalarının yaptığını ödemelisin. Çocuklarınızı öldüreceğiz, evlerinizi donduracağız, sizi döverek tekmeleyeceğiz ve siz hiçbir şey yapmayacaksınız. Buradaki tek rahatlama, siyahların çoğunun iyi insanlar olmasıdır. Zeki oldukları için ırksal pisliklere karışmazlar. İnsanlar aynıdır. Kan kırmızıdır. Sadece ten rengi değişir. Fck ırkçı, siyah, beyaz, .sarı kahverengi, mavi, her neyse. FSiyasetin bize yüklediği ırk ayrımına karışan herkesi ck. İyi ve kötü insanlar var. Ten rengi önemli değil. Hayat önemlidir.

Author

82 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-08-2020 14:38:27

2. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten gerçekten çok güzel, teşekkürler 20-08-2020 12:29:44

3. Karaman merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 25-08-2020 19:03:11

4. Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Muş merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2020 13:03:59

7. Burdur merkezden ben ziya. Selam paylaşımın inanki iyi, sağolun 15-09-2020 17:34:11

8. selamun aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

9. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

10. Malatya merkezden ben ziya. Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 11:21:43

11. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Antalya dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , emin – 296

13. Mrb paylaşım valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Niğde dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 367

15. selamun aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

16. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle çok güzel, saolun , banu – 229

17. Iğdır dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun , ali – 305

18. Bolu merkezden ben . Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 21-11-2020 13:35:42

19. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım , gaye – 83

20. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-11-2020 00:14:51

21. Diyarbakır dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 166

22. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun

23. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

24. Bartın merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 12-12-2020 06:36:53

25. Van dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 170

26. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

27. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 482

28. Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 30-12-2020 09:26:17

29. Mrb paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım

30. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

31. selamun aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 16

33. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, teşekkürler

34. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun , hatice – 13

35. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 73

37. Bitlis dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Selamlar siten valla hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 132

38. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

39. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 362

40. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım

41. İzmir dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Merhabalar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 197

42. Trabzon merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-02-2021 14:24:49

43. Hatay merkezden ben emin. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler 15-02-2021 17:22:53

44. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 18-02-2021 01:47:42

45. Selam herkese siten gerçekten iyi, face de paylaştım

46. Kırıkkale dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 436

47. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 392

48. Slm bu web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

49. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden iyi, şukuladım , hatice – 307

51. Erzurum dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Slm sayfanız vallaha billaha güzel, teşekkürler , emin – 181

52. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 463

53. Niğde merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, şukuladım 07-04-2021 21:05:06

54. Diyarbakır dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, teşekkürler , doruk – 466

55. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 135

56. Sinop merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-04-2021 05:44:58

57. Merhabalar sayfanız valla iyi, linkedinde paylaştım

58. Amasya dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, tebrikler , doruk – 209

59. Düzce dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , – 389

60. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

61. Slm bu web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

63. Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

64. Uşak merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 13:45:25

65. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

66. Uşak merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-07-2021 05:25:19

67. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 136

68. Şanlıurfa dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 354

69. Trabzon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 23-07-2021 09:43:50

70. Tokat dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 145

71. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 55

72. Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

73. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 207

74. Bu konu : ” Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 478

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link