Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor.

https://www.revolver.news/2020/08/black-teens-kill-white-man-county-fair/

Sadece bir “genç öfke yönetimi”. Biz, MSM ve aşırı solcular ve küreselciler neyin ırksal olup olmadığına karar veririz. Siz basit insanlar, köylüler, çenenizi kapayın! Siz beyazlar, çenenizi kapatın. Evlerinden vazgeç, büyük büyük büyükbabalarının yaptığını ödemelisin. Çocuklarınızı öldüreceğiz, evlerinizi donduracağız, sizi döverek tekmeleyeceğiz ve siz hiçbir şey yapmayacaksınız. Buradaki tek rahatlama, siyahların çoğunun iyi insanlar olmasıdır. Zeki oldukları için ırksal pisliklere karışmazlar. İnsanlar aynıdır. Kan kırmızıdır. Sadece ten rengi değişir. Fck ırkçı, siyah, beyaz, .sarı kahverengi, mavi, her neyse. FSiyasetin bize yüklediği ırk ayrımına karışan herkesi ck. İyi ve kötü insanlar var. Ten rengi önemli değil. Hayat önemlidir.

“Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor.” üzerine 15 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-08-2020 14:38:27

2. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten gerçekten çok güzel, teşekkürler 20-08-2020 12:29:44

3. Muş merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2020 13:03:59

4. Malatya merkezden ben ziya. Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 11:21:43

5. Antalya dan kimler var. Eğer hala wtf’nin olduğunu anlamıyorsanız ve beyazları suçlamaya devam edin. Irksal bölünme, MSM tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor ve korunuyor. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , emin – 296

Yorum yapın