Araçlar bulunmasaydı ve teknolojiyi nasıl kopyalayacağımızı bilmeseydik, şimdiye kadar bu yeni teknolojiden kesinlikle faydalanırdık. yerçekimi önleyici dronları/araçları vardı.

62 Comments

1. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-07-2021 03:12:59

2. Bilecik dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler , Aylin – 7

3. Gümüşhane merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 17-07-2021 03:17:30

4. Diyarbakır dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Selam herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 296

5. Giresun dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 30

6. Kars merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan vallaha güzel, linkedinde paylaştım 17-07-2021 03:22:10

7. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-07-2021 03:30:51

9. Denizli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, facebookta paylaştım 17-07-2021 03:34:27

10. Kırıkkale merkezden ben emin. Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 03:36:30

11. Artvin dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Selam sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 401

12. Selamlar paylaşımın vallaha güzel, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , banu – 2

14. Antalya merkezden ben hatice. Slm sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 17-07-2021 03:40:38

15. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 478

16. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Selamlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 283

17. Adıyaman dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Merhabalar web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 34

18. Adana merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, tebrikler 17-07-2021 03:49:12

19. Slm web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla güzel, şukuladım , doruk – 335

21. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, tebrikler , doruk – 79

22. Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, saolun 17-07-2021 03:59:02

23. Malatya dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 255

24. Manisa merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inan ki güzel, şukuladım 17-07-2021 04:07:03

25. Muğla merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 17-07-2021 04:07:48

26. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 89

27. Karabük dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 374

28. Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

29. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Tekirdağ dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Merhaba herkese paylaşımın cidden çok iyi, face de paylaştım , doruk – 359

31. Kars dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, teşekkürler , mehmet – 7

32. Slm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

33. Ağrı dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Merhabalar siten harbiden çok güzel, şukuladım , ali – 141

34. Kilis dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Merhaba paylaşım ciddiyim güzel, face de paylaştım , Hasan – 288

35. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

36. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. Selam siten vallaha güzel, tebrikler , emin – 436

37. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla çok iyi, face de paylaştım , – 71

38. Bartın merkezden ben banu. Selam herkese sayfan inanılmaz çok iyi, saolun 24-07-2021 17:35:10

39. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

40. Kastamonu dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 390

41. Merhaba bu web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

42. Bayburt merkezden ben memo. Selam web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-08-2021 04:41:32

43. Merhaba herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. Selamlar siten harbiden çok iyi, saolun , – 456

45. Bolu dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, şukuladım , Emine – 94

46. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, twitter da paylaştım

47. Giresun merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-08-2021 07:19:55

48. İzmir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-08-2021 09:37:41

49. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 317

50. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 301

51. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

52. Nevşehir dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 63

53. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, şukuladım 31-08-2021 19:16:04

54. Şanlıurfa dan kimler var. Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 377

55. Bu konu : ” Eğer hükümet gerçekten bu tik takları uçuruyorsa.. neden hala tüm bunları çöpe atsınlar ki? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım , Hasan – 368

56. Artvin merkezden ben ali. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-09-2021 01:12:47

Write A Comment