Senato Çoğunluk Lideri Mike Shirkey, 6 Ocak hakkındaki gerçeği anlatırken kameraya yakalandı.

https://youtu.be/totcNC3tue8

HEPSİ sahnelendi, Mitch McConnell, Pelosi ve Schumer için Trump’ın görevden alınma mahkumiyetini güvence altına alabilmesi için “karışıklık” olmasını istedi.

Bahse girerim bu videonun yayınlanmasının tek nedeni McConnell’in Trump’ı aklamak için oy kullanmasıdır; özellikle suçlamadan hemen sonra yorumlarına yer verdi.

DC’de panik.

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

36 Comments

1. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 495

2. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Uşak dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 365

4. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , doruk – 279

5. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 188

7. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 20:32:26

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 231

9. İstanbul merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 28-02-2021 22:33:57

10. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 261

11. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 189

12. Kocaeli dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun , Hasan – 362

13. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Mrb paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 157

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selam sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 44

15. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 79

16. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 104

17. Merhabalar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 395

20. Erzincan merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 08-05-2021 04:42:33

21. Şırnak dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Selamlar sayfa vallaha çok iyi, saolun , emin – 41

22. Ankara dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Mrb paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım , Emine – 339

23. Burdur dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, şukuladım , hatice – 271

24. Selamlar web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 53

26. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Slm web siten yeminle iyi, face de paylaştım , Hasan – 240

27. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 21-06-2021 07:27:36

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun , Gürbüz – 436

29. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 182

30. Manisa dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Slm sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 494

31. Antalya merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 09-07-2021 03:43:00

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 57

33. Kastamonu merkezden ben gaye. Mrb sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 15-07-2021 13:20:30

34. Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-07-2021 06:18:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link