Senato Çoğunluk Lideri Mike Shirkey, 6 Ocak hakkındaki gerçeği anlatırken kameraya yakalandı.

https://youtu.be/totcNC3tue8

HEPSİ sahnelendi, Mitch McConnell, Pelosi ve Schumer için Trump’ın görevden alınma mahkumiyetini güvence altına alabilmesi için “karışıklık” olmasını istedi.

Bahse girerim bu videonun yayınlanmasının tek nedeni McConnell’in Trump’ı aklamak için oy kullanmasıdır; özellikle suçlamadan hemen sonra yorumlarına yer verdi.

DC’de panik.

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 495

2. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Uşak dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 365

4. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , doruk – 279

5. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 188

7. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 20:32:26

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 231

9. İstanbul merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 28-02-2021 22:33:57

10. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 261

11. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 189

12. Kocaeli dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun , Hasan – 362

13. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . Mrb paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 157

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selam sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 44

15. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 79

16. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 104

17. Merhabalar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 395

20. Erzincan merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 08-05-2021 04:42:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link