Eğer kaçırdıysanız …

Senato Çoğunluk Lideri Mike Shirkey, 6 Ocak hakkındaki gerçeği anlatırken kameraya yakalandı.

https://youtu.be/totcNC3tue8

HEPSİ sahnelendi, Mitch McConnell, Pelosi ve Schumer için Trump’ın görevden alınma mahkumiyetini güvence altına alabilmesi için “karışıklık” olmasını istedi.

Bahse girerim bu videonun yayınlanmasının tek nedeni McConnell’in Trump’ı aklamak için oy kullanmasıdır; özellikle suçlamadan hemen sonra yorumlarına yer verdi.

DC’de panik.

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

“Eğer kaçırdıysanız …” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 495

2. Uşak dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 365

3. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , doruk – 279

4. Bu konu : ” Eğer kaçırdıysanız … ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 188

5. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 20:32:26

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Eğer kaçırdıysanız … . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 231

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link