Aşı komplolarının ardındaki fikir, bunların aslında aşı değil, kötü bir şey (kadınları kısırlaştırmak, insanları diğer virüslerden şüphelenmek vb.) Ancak bu, bildiğim kadarıyla geleneksel aşıları, yani GERÇEK aşıları kullanan Rusya ve Çin’i nerede bırakıyor?

Gelişmiş dünyaya verilen mRNA aşılarının kadınları kısırlaştırdığını ve / veya bir grup insanı öldürdüğünü varsayalım. Rusya veya Çin gibi dünyanın başka yerlerinde ne oluyor? Hayat her zamanki gibi devam ediyor mu? Batılı seçkinler neden sadece gelişmiş dünyanın becerildiğini nasıl açıklayacak? Ya da belki de umursamıyorlar çünkü zaten koyunlardan kurtulmuş olacaklar ve tüm gücü biriktirecekler mi?

32 Comments

1. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2021 05:22:52

2. Bu konu : ” Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 321

3. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

4. Kocaeli dan kimler var. Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? . Selamlar paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım , banu – 111

5. Bu konu : ” Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 213

6. Bu konu : ” Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 224

7. Bu konu : ” Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 325

8. Merhabalar paylaşım vallaha güzel, twitter da paylaştım

9. Bilecik merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-06-2021 21:28:25

10. Burdur merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2021 01:57:53

11. Afyon merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 06:10:30

12. Sivas dan kimler var. Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 292

13. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım

14. Bu konu : ” Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 475

15. Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

16. Sakarya merkezden ben ziya. Slm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-07-2021 11:22:00

17. Mardin merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 06-07-2021 07:18:07

18. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

19. Konya merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 15-07-2021 23:29:29

20. Bitlis dan kimler var. Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? . Selam sayfan süper ötesi mükemmel, teşekkürler , ahmet – 367

21. Ardahan merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 26-07-2021 18:01:58

22. Bu konu : ” Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 366

23. Uşak dan kimler var. Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, saolun , ali – 486

24. Hatay merkezden ben mehmet. Slm siten valla güzel, saolun 15-08-2021 10:19:04

25. Bu konu : ” Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , emin – 101

26. Slm bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler 30-08-2021 23:13:33

28. Şırnak merkezden ben . Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 31-08-2021 20:27:21

29. Bu konu : ” Eğer mRNA aşıları sadece batı içinse, bu Rusya/Çin’den nereye gidiyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 133

30. Rize merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle güzel, şukuladım 26-09-2021 17:14:37

Write A Comment