Vax, tptb nüfus azalması gündeminin anahtarı ise veya başka bir şeyse, neden bunu kanıtlanmamış bir teslim yöntemine emanet etsinler? Mrna vax’a karşı argümanlar, kanıtlanmamış ve kullanılmamış olmasıdır. Güzel. Öyleyse, vax’ın tüm amacı büyük ilaç için paradan başka bir şeyse, elitler neden güvenebileceklerini bildikleri bir şeyi kullanmasın? Eğer vax’ın covid’i durduracağına güvenilemiyorsa, neden sterilizasyon veya 5g izleme için kurşun geçirmez olduğunu varsayalım? Muhtemelen bunu covid iyileştirmekten daha iyi yapamaz.

Author

30 Comments

1. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 260

3. Kırıkkale dan kimler var. Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … . Merhabalar sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 47

4. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

5. Bartın dan kimler var. Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 362

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 402

7. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2021 00:18:21

8. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese siten valla hayran edici, face de paylaştım 13-04-2021 04:23:51

9. Bu konu : ” Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 11

10. Karabük dan kimler var. Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … . Selam herkese sayfanız valla güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 401

11. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım

12. Selam sayfan cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

13. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. Selamlar siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. Samsun dan kimler var. Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … . Selam herkese siten inan ki güzel, teşekkürler , ahmet – 497

16. Aksaray merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-05-2021 05:43:55

17. Bu konu : ” Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , hatice – 292

18. Artvin merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-05-2021 00:38:27

19. Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

20. Aksaray dan kimler var. Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … . Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 364

21. Bu konu : ” Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 377

22. Bitlis dan kimler var. Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … . Selam herkese sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler , – 102

23. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 23-06-2021 01:26:14

24. Bu konu : ” Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , banu – 79

25. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-07-2021 04:02:40

26. Bilecik dan kimler var. Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … . Selam sayfan inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 203

27. Bartın merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 11:13:32

28. Bu konu : ” Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 171

29. Bu konu : ” Eğer mrna daha önce kullanılmadıysa … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 8

30. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link