“Kardeşim dinle bizi bu zombilerden korumak için bir silah almana ihtiyacım olacak”

“Ama zaten silahın var, onları vur, seninkini getirdiğin için iyi olmalıyız”

“Anlamıyorsun, silahım ancak sende de varsa doğru ateş ediyor. Bir tane almana ihtiyacım olacak yoksa kelimenin tam anlamıyla bizi öldüreceksin.”

“Bu hiç mantıklı değil”

“Zorunda değil, bilim senin de bir silahın olması gerektiğini söylüyor ya da benim silahım işe yaramıyor ya da bunun gibi bir şey bana söyleneni yapıyorum”

95 Comments

1. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler , Hasan – 390

2. Gaziantep merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım 09-08-2021 19:33:53

3. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım 09-08-2021 19:36:43

4. Bartın merkezden ben ali. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun 09-08-2021 19:37:55

5. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 334

6. Rize merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 19:42:27

7. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 135

8. Bingöl dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ahmet – 96

9. Gürbüz Reply

Slm siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 287

11. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-08-2021 19:46:42

12. Sinop dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 340

13. Afyon dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 375

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 192

15. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , Aylin – 413

16. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 230

17. Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-08-2021 19:58:30

18. Eskişehir dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 231

19. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 09-08-2021 20:07:18

20. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 450

21. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 420

22. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, sağolun , emin – 368

23. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 09-08-2021 20:08:56

24. Iğdır dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler , ali – 297

25. Zonguldak dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Selam herkese siten valla mükemmel, face de paylaştım , ali – 118

26. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 127

27. Slm web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 254

30. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

32. Bolu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 09-08-2021 20:37:49

33. Merhaba web siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 233

35. Isparta merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 09-08-2021 20:49:25

36. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran edici, facebookta paylaştım

37. Trabzon dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Selam herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun , doruk – 345

38. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 20:56:32

39. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, face de paylaştım 09-08-2021 20:58:05

40. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, şukuladım , mehmet – 213

41. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-08-2021 21:03:15

42. Mardin merkezden ben hatice. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-08-2021 21:06:44

43. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

44. Sivas dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 306

45. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

46. Adıyaman merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 09-08-2021 21:09:13

47. Karaman merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım 09-08-2021 21:13:00

48. Muğla merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler 09-08-2021 21:14:06

49. Yalova dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, sağolun , – 176

50. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 244

51. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 283

52. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 487

53. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

54. Çanakkale dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Selamın aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 51

55. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, sağolun , doruk – 113

56. Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Çanakkale dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . selam arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 26

58. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

59. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Mrb siteniz cidden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 229

60. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-08-2021 21:29:25

61. Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

62. Afyon dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, teşekkürler , mehmet – 436

63. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle mükemmel, saolun , Emine – 421

64. Düzce merkezden ben ali. Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 09-08-2021 21:33:06

65. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Yalova dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, saolun , emin – 12

67. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 50

68. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım

69. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

70. Karabük merkezden ben ali. Selam herkese web siten inanılmaz güzel, face de paylaştım 22-08-2021 16:06:07

71. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 367

72. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, tebrikler , doruk – 194

73. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 143

74. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, saolun , ahmet – 163

75. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 119

76. Şırnak dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, saolun , ali – 254

77. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, sağolun , Emine – 485

78. Nevşehir dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Slm paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 173

79. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 397

80. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2021 11:43:24

81. Edirne merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 10-09-2021 01:46:13

82. Sakarya dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 16

83. Konya dan kimler var. Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… . Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 222

84. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 432

85. Bu konu : ” Eğer o şey seni korumak için bu kadar iyi çalışıyorsa, neden başkalarının onu alması konusunda ısrar ediyorsun… ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 405

Write A Comment