Yardım diyen insanlarla karşılaşmaya devam ediyorum! Bir kitap öneririm veya bir deneyim sunarım ve saldırırlar. Olayları amaçlandığı gibi alamayacak kadar uçurumun çok ötesinde miyiz? Ahlak nereye gitti? Bazı yedeklerdeki moderatörler o kadar güce açlar ki, bir teklifin ruhu ne olursa olsun cezalandırıp kırbaçlıyorlar. Sadece atıl ve muhahaha rollerinde sarhoş. Kimseye nazik bir söz söylemekten vazgeçmeme neden oluyor. Vagonları daire içine alın ve aşağı inmelerini izleyin. Ah

Author

19 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Eğer yardım teklif edersen insanlar o kadar kızdı ki, sık sık ısırırlar. . Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 285

2. Bu konu : ” Eğer yardım teklif edersen insanlar o kadar kızdı ki, sık sık ısırırlar. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 356

3. Tokat merkezden ben Aylin. Selamlar web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 14:13:12

4. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, face de paylaştım 06-05-2021 22:38:13

6. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

7. Selam herkese web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

8. Bartın merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler 05-06-2021 11:11:44

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğer yardım teklif edersen insanlar o kadar kızdı ki, sık sık ısırırlar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 374

10. Uşak merkezden ben . Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, saolun 14-06-2021 00:37:45

11. Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım 23-06-2021 22:39:09

12. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

13. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Eğer yardım teklif edersen insanlar o kadar kızdı ki, sık sık ısırırlar. . Selamın aleyküm siten yeminle dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 374

15. Rize merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 08:34:42

16. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 15-07-2021 11:24:50

17. Bu konu : ” Eğer yardım teklif edersen insanlar o kadar kızdı ki, sık sık ısırırlar. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ali – 368

18. Bu konu : ” Eğer yardım teklif edersen insanlar o kadar kızdı ki, sık sık ısırırlar. ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 206

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link