Okul sistemimiz yeniden yapılandırılırsa, ortalama bir insanın çok daha akıllı olabileceğini düşünüyorum. Müfredatımızın sadece başarılı olmanın değil, aynı zamanda vatandaş olmanın dünyanın taleplerini yansıttığını düşünmüyorum. Eğitimimizin zayıf tasarımı, bizi bir kıtlık, korku ve hazırlıksızlık durumunda tutmaya yöneliktir.

Author

11 Comments

1. Selam web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Eğitim Sistemimiz Başarısız Oldu ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 238

3. Bartın dan kimler var. Eğitim Sistemimiz Başarısız Oldu . Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, sağolun , banu – 431

4. Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, sağolun 26-03-2021 17:49:15

5. Adıyaman merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-03-2021 08:15:20

6. İstanbul dan kimler var. Eğitim Sistemimiz Başarısız Oldu . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 172

7. Çankırı dan kimler var. Eğitim Sistemimiz Başarısız Oldu . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 64

8. Muğla merkezden ben memo. Selam web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 13:39:01

9. Bu konu : ” Eğitim Sistemimiz Başarısız Oldu ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden güzel, face de paylaştım , ziya – 322

10. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-04-2021 16:55:18

11. Bitlis merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 10:43:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link