Bu rant ve muhtemelen silinecek.

Bana kanıtı göster diyen ve bunu yargısını bir şeyin açıkça olup olmadığına dayandırmak için kullanan hiç kimse mahkemeye çıkmamış veya cinayet belgeselleri görmemiş. Özellikle en üst düzeyde dolandırıcılık yaparken ilk hedef yakalanmamak olmaz mı? İkincisi, mahkeme bir satranç oyunudur. Dünyadaki tüm kanıtlara sahip olabilirsiniz, ancak belki sadece bir parçayı kaçırıyorsunuz veya belki de sunuş şekliniz yanlıştı. Şahsen iki hukuk davasında bulundum. Biri bir şey için sahtekarlıkla dava edildiğim yer ve diğeri de bu dolandırıcılık için ilgili bir tarafa dava açtığım yer. Dolandırıcılık olduğunu söyleyerek dava açtığım davayı savunmaya çalıştım ve yargıç iddiamı duymak bile istemedi ve kaybettim. Yine de ikinci davada, temelde aynı iddiayı dolandırıcılığa dayanarak kazandığım aynı delillerle yapmak ve başlangıçta dava açtığım miktarın 3 katıydı. Adalet sistemine yakın olmayan bir hukuk sistemidir. Bu yüzden mahkeme dışında gülmenin adaletin yerine getirildiği anlamına geldiğini düşünmeyin.

Author

19 Comments

1. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam sayfan ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 06-12-2020 14:03:39

2. Balıkesir merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım 10-12-2020 03:02:50

3. Zonguldak merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-12-2020 06:56:15

4. Zonguldak dan kimler var. EĞİTİMİ GÖSTERİN . selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 170

5. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, teşekkürler

6. Afyon dan kimler var. EĞİTİMİ GÖSTERİN . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 7

7. Bu konu : ” EĞİTİMİ GÖSTERİN ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 91

8. Rize dan kimler var. EĞİTİMİ GÖSTERİN . Selam web siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 495

9. Aydın dan kimler var. EĞİTİMİ GÖSTERİN . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, şukuladım , Aylin – 142

10. Kilis dan kimler var. EĞİTİMİ GÖSTERİN . Selam web siteniz valla dikkat çekici, sağolun , ali – 332

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” EĞİTİMİ GÖSTERİN ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 481

12. Diyarbakır merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-01-2021 04:47:36

13. Artvin merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 29-01-2021 08:18:36

14. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Şırnak merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 06:42:58

16. Iğdır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 08:29:19

17. Kahramanmaraş merkezden ben . Slm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-02-2021 14:03:49

18. Gümüşhane dan kimler var. EĞİTİMİ GÖSTERİN . Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 308

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link