Bugün benim izin günüm. “Her Şeyin Komplosu” adlı bir yazı üzerinde çalışıyorum. Herhangi bir şeyin adını söylemeni ve beni şaşırtabilecek misin bir bakmanı istiyorum.

Saçma bir örnek fırınlardır. Neden eskiden üstteydiler ama şimdi aşağılar? Senin boyunda yemek pişirmek daha kolay olmaz mıydı? Bana göre komplo yemek pişirmeyi zorlaştırmaktı.

Unutma, bu sadece eğlence için. İnsanlarla tartışmaktan zevk alıyorum. Beni şaşırtabilecek misin bir bak.

Gerekirse inançlar için gönderi geçmişimi kontrol edin.

İçtenlikle,

Kız ilepolkadots

Author

12 Comments

1. Giresun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 10-04-2021 19:13:05

2. Sivas dan kimler var. Eğlence İçin: Her şeyin bir düzeyde bir komplo olduğu sonucuna vardım. Bana meydan okumanı istiyorum. Bir şey söyle ve sana komployu gösterebilir miyim bir bakayım. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 73

3. Erzincan dan kimler var. Eğlence İçin: Her şeyin bir düzeyde bir komplo olduğu sonucuna vardım. Bana meydan okumanı istiyorum. Bir şey söyle ve sana komployu gösterebilir miyim bir bakayım. . Selam herkese paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 189

4. Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, facebookta paylaştım

5. Elazığ dan kimler var. Eğlence İçin: Her şeyin bir düzeyde bir komplo olduğu sonucuna vardım. Bana meydan okumanı istiyorum. Bir şey söyle ve sana komployu gösterebilir miyim bir bakayım. . selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 20

6. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

7. Artvin merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-04-2021 04:30:50

8. Bu konu : ” Eğlence İçin: Her şeyin bir düzeyde bir komplo olduğu sonucuna vardım. Bana meydan okumanı istiyorum. Bir şey söyle ve sana komployu gösterebilir miyim bir bakayım. ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun , Hasan – 9

9. Bu konu : ” Eğlence İçin: Her şeyin bir düzeyde bir komplo olduğu sonucuna vardım. Bana meydan okumanı istiyorum. Bir şey söyle ve sana komployu gösterebilir miyim bir bakayım. ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 203

10. Bu konu : ” Eğlence İçin: Her şeyin bir düzeyde bir komplo olduğu sonucuna vardım. Bana meydan okumanı istiyorum. Bir şey söyle ve sana komployu gösterebilir miyim bir bakayım. ” çok güzel. Selam siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 4

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link