(Sözlükteki en uzun kelime) Yararlı salaklar tarafından alt üst edilmek için başka bir kelime…

Çünkü, düzen bozuculuk önce geldi…

Bu özünde Purist-Anarşist, düzen karşıtıdır (AKA Trump), ancak bu hareketi alt etmek ve daha ileri gitmesini engellemek için Kuruluş, sözlükteki en uzun kelimeyi yarattı…

Bu, esasen, sadece kendilerini avlamak için var olan düzeni isteyerek destekleyecek kadar, yıkımla körleşmiş bir grup Ferisi anlamına gelir…

“Sisteme o kadar bağımlıydılar ki onu korumak için savaşır ve ölürlerdi”

…SteelFly0001 tarafından gönderildi
[comments]

30 Comments

1. Bu konu : ” Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 250

2. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

3. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. Kocaeli merkezden ben mehmet. Slm web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım 04-07-2021 06:29:57

5. elif yılmaz Reply

Mrb web siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

6. Düzce dan kimler var. Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık . selamun aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 92

7. Kilis merkezden ben memo. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2021 08:49:01

8. Bilecik dan kimler var. Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık . Slm sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 488

9. Bu konu : ” Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 56

10. Bu konu : ” Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , ali – 479

11. Gaziantep dan kimler var. Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık . Slm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , memo – 116

12. Samsun merkezden ben ahmet. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 20:18:09

13. Kocaeli merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-08-2021 05:12:19

14. Uşak merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 08:04:23

15. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-08-2021 07:18:49

16. Ordu dan kimler var. Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık . Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 59

17. Isparta merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, teşekkürler 23-08-2021 00:07:54

18. İzmir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 23-08-2021 09:41:27

19. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık . Selamlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 48

20. Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Sivas merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 29-08-2021 20:34:40

22. Hakkari dan kimler var. Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık . Merhabalar sayfanız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 443

23. Bu konu : ” Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 52

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 125

25. Bu konu : ” Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık ” çok güzel. Mrb siten valla mükemmel, teşekkürler , gaye – 117

26. Bu konu : ” Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 1

27. Iğdır merkezden ben emin. Mrb web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 24-09-2021 06:24:58

28. Bu konu : ” Eğlenceli Bilgi: Antidiskurumsalcılık ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, saolun , – 95

Write A Comment