Her neyse, o zamandan bu yana Zimbabwe, neredeyse her Zimbabwe vatandaşını bir trilyoner × yüzlerce haline getiren bir hiperenflasyon aşamasından geçti!!!!

Bu iyi bir şey değil aslında tam tersi….

Paralarının değersiz olduğunu anlayıp onu yakmaya ve çöpe atmaya başladıktan sonra, merkez bankacılığı sistemi çökmekte olan finansal sistemlerini insanlara eski paralarından daha az değerli yeni bir para birimi vererek “kurtarmaya” teşebbüs etmek için devreye girdi. .. Planın bir parçası olan, faiz ve enflasyon raketi altında onlara borcumuzu asla fiziksel olarak ödeyemeyeceğimizi biliyorlar…

Sadece aptallar yapabileceğimizi (veya yapmamız gerektiğini) varsayar…

Enflasyon balonu birdenbire patlamadı elbette, ama şu anda 70 ABD doları yüz trilyon Zimbabwe doları değerinde…

Amerika’nın şu anda karşı karşıya olduğu merkez bankacılığı sistemi ve gülünç enflasyon planının hatası yüzde 100 nedeniyle…

Aynı senaryonun bir karbon kopyasında, onların başladığında sahip oldukları enflasyon oranının aynısını görüyoruz, aynı yozlaşmış politikacılar işe yaramaz programlara büyük miktarlarda para harcıyor, ekonomimizi kapatıyor ve insanları işsiz bırakıyor… .

Filistin’i de kısmen böyle çaldılar….

Bilmiyorsan ……

“Övgü Biden” Siz Marksist Ferisiler!!!

34 Comments

1. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 08:02:45

2. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Batman dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 90

5. Tunceli dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, tebrikler , – 199

6. Hatay dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . Selamın aleyküm web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım , – 83

7. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. Kırklareli dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . Merhaba paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım , banu – 6

9. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, şukuladım

10. Merhabalar sayfa inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

11. Selamlar sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

12. Kırıkkale dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 137

13. Isparta merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 11-06-2021 10:39:00

14. selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

15. Sakarya dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, saolun , emin – 28

16. Batman merkezden ben ali. Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-06-2021 13:32:04

17. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

18. Afyon merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-06-2021 19:47:30

19. Antalya dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 198

20. Bu konu : ” Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , – 380

21. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. Yozgat dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . Merhabalar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 34

23. Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

24. Kocaeli dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 354

25. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, tebrikler

26. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 26-07-2021 10:47:34

27. Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-08-2021 19:11:17

28. Merhaba sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Bu konu : ” Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 240

30. selamun aleyküm sayfan inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Samsun dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . Merhabalar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 62

32. Bu konu : ” Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, şukuladım , Hasan – 137

33. Elazığ dan kimler var. Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı . selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 136

34. Bu konu : ” Eğlenceli gerçek, üç yıl önce 2018’de Zimbabwe’de %4,5’lik bir enflasyon oranı vardı.. (Hangisi tam olarak aynı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 397

Write A Comment