Artık gizliliği kaldırılan belgeler ortaya çıktığına göre, haklı olduklarını kanıtlamak ve suçlu tarafın peşine düşmek için yeterli mi? Yoksa bunlar sadece kitleleri göstermek ve eğlendirmek için mi, öyle görünüyor. Neler yapılabileceğine dair herhangi bir fikri olan var mı? Veya pizzagate’in bağlantı bilgilerini?

… Ako7Cal tarafından gönderildi
[comments]

Author

16 Comments

1. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler 28-01-2021 19:31:53

2. Uşak merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-01-2021 22:50:46

3. Bu konu : ” Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, saolun , ziya – 124

4. Merhaba herkese web siten valla çok iyi, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 76

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , Gürbüz – 227

7. Bu konu : ” Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 307

8. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba siten valla iyi, twitter da paylaştım 14-02-2021 20:44:34

9. Kayseri dan kimler var. Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, sağolun , – 465

10. Edirne dan kimler var. Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? . Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 288

11. Bu konu : ” Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 309

12. Adıyaman dan kimler var. Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 391

13. Bu konu : ” Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? ” çok güzel. Selam sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 134

14. Bitlis dan kimler var. Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? . Slm web sitesi valla hoşuma gitti, saolun , Hasan – 33

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Eğlenceli konu Pizzagate’e ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 361

16. Bingöl merkezden ben emin. selamun aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım 09-04-2021 12:39:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link