Kategoriler
Genel

Eğri Bölüm 4’ü Düzleştirin. Rockefeller bağlantısı ve savaş 2022

Bölüm 1

Bölüm 2

3.Bölüm

Pandeminin organik olmadığını gösteren geçmiş işaretler nelerdir ve öyle olsa bile, yaklaşan bitiş oyununu ilerletmek için kullanıyorlar mı? Savaşa işaret eden kanıtları nerede görebiliriz?

Çokuluslu şirketler tarafından nakit akışını istifleme. Geriye bakın, uzmanlar rezervlerden ve nasıl harcama yapmaları gerektiğinden şikayet ediyorlardı. Şu anda çok yersiz görünmüyorlar, değil mi?

Trump Çin’den sanayi geri çekiyor. Sarf malzemelerinizi yapana kadar sarf malzemelerinizi kontrol eden bir ülkeyle savaş başlatmazsınız.

Medyada belirli ülkelerin sürekli kötülüğü.

Finlandiya ve Norveç’e soğuk iklim savaşı ve asker hareketleri uygulayan birliklerin artışı.

Rusya ve Çin’in savunma için bir tampon bölge oluşturma mücadelesi ve bu ülkelerin ABD tarafından kuşatılması.

Çin’in 5G iletişim sisteminin reddedilmesi, güvenli 5G ağımızı ve Starlink’i kurmak için acele etti.

Kuzey Amerika’da gıdaların aniden boşaltılması. Onu atıyorlar mı, yoksa gelecekteki bir savaş için stoklanıyorlar mı?

Müttefiklerin askeri sayısını artırmak ve bir güney cephesi açmak için Hindistan’ın savunma planlamasına dahil edilmesi.

Çin’i salgın için suçlayan yavaş sürünme.

Dahası var, ama bunlar yeterli olacak. Tüm bilgiler kolayca erişilebilir ve açıktır.

İşaretler bir planın kanıtıdır, ancak planın kanıtı nerede?

İzleyenler sessiz savaşın bir süredir devam ettiğini biliyorlar. Politikamızı şekillendiren ve bir planın somut kanıtını sağlayan bazı bilimsel yayınları da biliyorlar ve bir planın kanıtını görmek bizim için kabul etmeli ve anlamalı, bu yüzden uygun zamana hazırlıklı olabiliriz.

Resmi tam olarak kavramak istiyorsanız, herkese açık olarak yaydıkları bilgilere bakmayı bırakın. Açık olan bilgi, bir planın gerçekte var olduğunun değil, sadece bir planın uygulanmasının doğrulanmasıdır. Ancak bir planın var olduğuna dair kanıtlar var. Ve bu kanıt ancak bilimsel araştırma makalelerini inceleyerek bulunabilir.

Bu gazetelerden biri Jesse Huntley Ausubel tarafından yazılmıştır. Çeşitli küresel biyoçeşitlilik ve ekoloji araştırma programlarının Amerikalı çevre bilimci ve program yöneticisidir. Ausubel, İnsan Ortamı Programı Direktörü ve Kıdemli Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaktadır. Rockefeller Üniversitesi.

Makalesini okursanız, 2022’yi Amerikan İmparatorluğu için bir sonraki büyük güç mücadelesinin başlangıcı olarak kuran ve bu savaşın galibinin muhtemelen dünyanın ilk süper gücü olacağını öneren bir tahmin bulacaksınız.

2015 PDF İnsan İmparatorluklarının Nicel Dinamikleri

Yine de bu savaş için gerçek bir küresel hegemonya olmanın ötesinde bir neden var. Belirsiz zaman çizelgelerine yaklaşan olası tehditler vardır. Halen bu tehditlerin ortaya çıkma olasılığını ve insanlığı nasıl etkileyeceklerini belirlemek için girişimlerde bulunulmaktadır. Gelecekteki savaşın hayatta kalmamız için nasıl olası etkileri olduğunu ve bu tehditlere karşı hazırlıklarımızı doğrulayan tüm işaretleri açıklayacağım.

Yazarken, iyi / kötü siyah beyaz paradigmayı zayıflatma ihtiyacını sizi uyaracağım. Toplumu şu anda insanlığın kontrol etme yeteneğinin ve medeniyetimizin bu olaylar boyunca devam etme yeteneğinin ötesinde olayların olası mantıklı sonuçları için hazırlamak amacıyla jeopolitik gerçeklerle uğraşıyoruz.

Mevcut planlarına katılmama rağmen, plan yine de harekete geçti ve sadece duygusal temelli gözlemlerin yerini alan rasyonel bir perspektifle görülebilir.

Bir sonrakine kadar.

Kendine iyi bak. Güvende kal. Hazır olun ve hazırlanın.

“Eğri Bölüm 4’ü Düzleştirin. Rockefeller bağlantısı ve savaş 2022” için 10 yanıt

Bilecik merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 27-05-2020 00:31:30

Balıkesir merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-05-2020 00:31:53

Kilis merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, teşekkürler 27-05-2020 03:58:10

Çanakkale merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 07-06-2020 06:22:38

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-06-2020 20:29:16

Amasya merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 01-07-2020 13:24:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir