Kategoriler
Genel

Eğriyi düzleştirin. Bölüm 13. Salgın. Ekonomik kapanma. Kıyamet Sığınakları. Tüm bunların asıl nedeni açık bir şekilde gerçekleşiyor.

Bir süre önce, ilgisiz olayların ani iklim değişikliklerini ve beraberinde getireceği savaşı hazırlayan merkezi bir temaya nasıl bağlanabileceğini gösteren bazı bilgiler yayınladım. Bu, Ulusal Güvenlik belgelerinde, askeri hazırlıktaki değişen operasyonel değişiklikleri savunan, hepsi ani iklim değişikliklerinin bir sonucu olarak küçük bir buzul çağı olacağına işaret eden bir makaleye dayanan literatür miktarına dayanıyordu.

Ve yanlış tavşan deliğinden indim.

Yeni küçük bir buzul çağına girmediğimizi önermiyorum, çünkü öyleyiz. Ama bir sorun var, henüz orada değiliz ve doğru yöne baktığınızda, şimdiye kadar bu LIA’nın daha büyük işaretlerini görmeliydik.

Bu da belirli bir olası senaryoya yol açar.

1. Küçük Buz Devri program dışı.

2. LIA savunucuları yanlış.

3. Antropojenik iklim değişikliği doğru ve LIA’yı attık veya engelledik.

4. LIA bilimi, gerçek meseleden uzakta araştırma yapanların dikkatini dağıtacak şekilde manipüle ediliyor.

5. Bir değişken devreye girmiştir ve alınan sert önlemler değişkene cevap vermektedir.

Ve ya beşinci senaryonun dans etmemiz gereken beş numaralı mambo olduğumuzu söyleseydim? Çünkü o. Ve size göstermek üzere olduğumu doğrulamaya başlarsanız, buna da inanmaya başlayacaksınız.

Bilgi orada ve düz bir görünümde gizli.

Gerçek bir SHTF senaryosuna gireceğimiz için tokalaşın ve kayış yapın.

Kilitlenmenin ortasında bir süre gözüme çarpan bir şey okudum. Sadece tuhaf görünüyordu. Bununla ilgili raporları hatırlıyor musun Paris’te çürük koku ve Britanya? Elimden geldiğince deneyin, koku hakkında neredeyse hiç bilgi bulamadım. Ve sonra çok sonra, tamamen alakasız bir arama yaparken, bu dikkatimi çekti Koku hakkında başka bir rapor, ancak bu 22 Ocak 2013’ten Paris’ten İngiltere’ye, 11 Mayıs 2020’den tamamen aynı fenomen. Ve başlıkta başka bir basit açıklama.

Şimdi ilgileniyorum. Merakım yakalandı ve inceleme ihtiyacım meşgul.

Ve hiçbir şey bulamadım. Belki de bu çürük yumurta kükürt kokusunu yaratan sadece birkaç tuhaf doğal olaydı. Tuvalete gerçekten iyi gittiğinizde koktuğunuz tür. Bir ton tuvalet kağıdı ile takip edilen koku (ve gerçekten delice paranoyak olmak ve TPTB’nin eğlenceleri için bizimle uğraştığına inanmak istiyorsanız, dünyanın tuvalet kağıdı için delirdiğini hatırlıyor musunuz? hmmmm) temizlemeden önce? İşte böyle bir koku.

Ve sonra tekrar kazara, başka bir başlık buldum ve bir şey anlamaya başladım, hepsi açık bir şekilde gizlendi. Cidden, sansürleyemezler veya gerçekleşmemiş gibi davranabilirler, bu yüzden basit bir açıklama yaparlar ve daha sonra arama sonuçlarının derinliklerine gömerler. Konuya vursanız bile, o kadar aptalca geliyor ki, ikinci bir düşünce vermiyorsunuz.

Ama benden daha akıllı olanlara inanmayacak kadar aptalım ve son zamanlarda bulduğum şey son olaylara bakış açımı değiştirdi.

Bir pitbull olduktan ve kokuyu bırakmayı reddettiğimden, olaylar o kadar devam etti. Her yerde. Kelimenin tam anlamıyla, hemen hemen her ülkede ve her şehirde. Devam et. Arama motorunuza gidin ve deneyin.

Arama motoru önerileri.

1. Çürük koku şikayetleri.

2. Kükürt koku şikayetleri.

3. Gizem kokusu.

4. Gizemli kokular.

5. Garip koku.

Bilgilerin gömüldüğünü söylediğimde hatırlıyor musun? Bu. Sonuçlar ortaya çıkmaya başlamadan önce farklı varyasyonlar, farklı yerler, aklınıza gelebilecek her şeyi yazmanız gerekecektir. Ancak ilk on sonuçta ortaya çıkabilir veya gelmeyebilir. Eğer yaparlarsa, tahmin et ne oldu? Genellikle senden uzakta bir yerde.

Size birkaç büyük örnek vereyim.

‘Gizemli’ koku yükseliyor Tahran burunları 3 Oca 2019

WMC Memphis sakinleri kötü koku şikayet 1 Haz 2019

Denver Kanalı. ‘Bir şey ölüyor gibi kokuyor’: North Denver’daki Komşular 10 Tem 2019

‘İğrenç’ | 9 Ay Sonra Greensboro Çürük Yumurta Kokusu Geri Döndü mü? 16 Temmuz 2019

www.delawareonline.com | ‘Gizem kokusu’ Delaware, yakın eyaletlerdeki yetkilileri zorladı

https://www.cbc.ca ›ottawa› ri … Rideau istasyonundan ‘çürük yumurta’ kokusu atar, diyorlar | CBC Haberleri – CBC.ca

Tüm bu raporlar ya basit bir açıklama ile aynı modeli izliyor ya da gerçekten bilmiyoruz, bu yüzden neler olabileceği.

Şimdi ya bir kokunun mucizevi bir şekilde tüm dünyada aynı anda gerçekleştiğine inanabilirsiniz ya da bir tesadüfden başka bir şey değildir, ya da uyanabilir ve en azından kendinize bakabilirsiniz. Ancak, sonuç almaya devam etmek için arama ölçütlerinizde çok yaratıcı olmanız gerekir.

Ne diyebilirsin ki? Kahretsin kötü kokuyor, baktım ve bu koku hep oradaydı. Evet, doğal, ekosistemimizin bir parçası. Kokunun yeni olduğunu söylemiyorum, kükürt kokusunun büyüdüğünü söylüyorum ve eğer kötüleşmeye devam ederse çok daha uzun süre gizli tutamayacaklar.

Daha da kötüleşmeye devam ederse ne kadar süre gizli tutamazlar? Bilmiyorum. Gerçekten bilmiyorum.

Neden saklasınlar ki?

Çünkü zehirlidir. Havada milyonda belli kısımlarda seni öldürecek. Neyse ki henüz o kadar yüksek değil ve belki de bu durur, ancak kötüleşmesi durumunda salgınlar olarak adlandırılabilecek bir salgın olayı olması iyi bir şeydir. Öyle değil mi?

Bu kükürt kokusuna bağladığınız daha fazla bilginiz var mı?

Evet. Evet ediyorum. Ve ne yazık ki, bu çok fazla bilgi. Ve tüm açık kanıtlar açıkça görülebilir.

Bu konuda bir bilim adamı var mı?

HAYIR! Ve sorun da bu. BÜYÜK bir kırmızı bayrak. Neden? Dünya çapında gerçekleşen diğer olayları açıkladığı için, bilim adamlarının anlamadığını iddia ettikleri olaylar. Neden olduğunu anlamayabilirler, ama ne olduğunu biliyorlar. Nereden biliyorlar? Çünkü daha önce geçmişimizde oldu.

Onlara yok olma olayları diyorlar. Permiyen aşamasının yok olma olayı sırasında

Ve bilmiyor musun, şu an bilim topluluğundan o döneme bir ton ilgi var.

Dünyanın en büyük kitlesel yok oluşuna ne sebep oldu? – Stanford Earth.

Volkanik Patlamalar Permiyen Sonu Yokoluşuna Neden Oldu, Yeni Kanıt Doğruladı

Hızlı Bir Sıcaklık Yükselişi Gezegenimizin Tarihinin En Kötü Yokoluşuna Yol Açtı

Permiyen sonlarında artmış akıntıdan kaynaklanan tuzluluk değişiklikleri ve anoksi

250 milyon yıl önceki “Büyük Ölüme” nasıl bir mikrop neden olmuş olabilir?

Permiyen kitlesinin yok olması sırasında kükürt tıkanmış deniz yaşamı: çalışma – Cosmos

Büyük Ölüm ‘:’ UV radyasyonunun neden olduğu dünyanın en kötü yok olma olayı ‘

Dünya tarihinin en yıkıcı kitlesel yok oluşu çok daha hızlı oldu – ZME Bilim

Uzun lafın kısası, Permiyen nesli tükenme olayının nasıl gerçekleştiği hakkında hiçbir fikri yok. Ancak, sahip oldukları her teorinin şu anda meydana gelen bir şeyle bağlantılı olduğunu fark edeceksiniz.

Ve tahmin edin, neredeyse tüm deniz yaşamı ortadan kaybolduktan ve hayvanların% 70’i soyu tükendikten sonra ne oldu?

Bir buz devri.

Bu bir öncü mü? Küçük buzul çağı başlamadan önce küçük bir yok olma olayı (umarım)? Daha önce de söylediğim gibi, çok sayıda bütçede ve teknolojik zaman çizelgelerinde oldukça belirgin olan 2024-2025 tarihi var gibi görünüyor. O zamana kadar yeterince öğreneceklerini düşünüyorlar mı? Yoksa bu, nüfus eğrisinin gerçek düzleşmesi başladığında insanlığın hayatta kalabilmek için yeterli olması mı?

Dinle, ciddiye al. Sizlere, kükürt etkilerinin en kötüsünün denizlerde ve okyanuslarda meydana geldiğini, muhtemelen orta kuzey kara kütlesi alanlarını en güvenli hale getirdiğini gösteren desenleri göstereceğim (Bu yüzden esas olarak göç eden kuşlar ve ölmekte olan su yaşamı). Ayrıca, bunun çürük yumurta kokusunun yanında meydana geldiğine dair başka jeofizik kanıtlar göstereceğim.

Ve son bir nokta, belki de salgının sadece gelecekteki olayları örtmek için değil, toksik ortamları hemen daha da kötüleştirmek için düzenlendiğini gösteren bir model olabilir.

Ve eğer bu son noktayı kayıtsız bir şekilde reddediyorsanız, Çin’deki insanların aniden bayıldığını hatırlıyor musunuz? Çin’in yukarısındaki atmosferde kaydedilen büyük sülfür dioksit bulutunu hatırlıyor musunuz? Anında sahte haber olarak adlandırılan ve yanan bedenlere atfedilen (değildi).

Tahmin et, konsantrasyonlar yeterince yüksek olduğunda aniden bayıltmaya ne sebep olabilir? Hidrojen sülfit? Ya gerçekten atmosferde Hidrojen Sülfür olduğunu gördülerse?

Gelmek için daha fazla. Umarım yanılıyorum.

Kendine iyi bak. Dikkatli ol. Farkında olun ve hazırlıklı olun.

“Eğriyi düzleştirin. Bölüm 13. Salgın. Ekonomik kapanma. Kıyamet Sığınakları. Tüm bunların asıl nedeni açık bir şekilde gerçekleşiyor.” için 16 yanıt

Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 14-06-2020 02:06:16

Şırnak merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, teşekkürler 18-06-2020 06:38:15

İzmir merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-06-2020 08:40:22

İzmir merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-06-2020 16:07:34

Denizli merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2020 02:16:19

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-07-2020 11:07:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir