Buraya Önceki Yazı](https://np.reddit.com/r/conspiracy/comments/kiy5w3/flatten_the_curve_65_bill_gates_and_innovating_to/?utm_medium=android_app&utm_source=share)

Kendi müziğimizi yapalım, olur mu? Bu sefer tek bir antoloji değil. Sadece seni harekete geçirecek şarkı hmmmmm.

Nashville bombalaması. O zamandan beri mide bulantısı tartışılıyor. Nasıl uyuyor? Neler oluyor? Neden oldu? Tahmin et ne oldu, bir tahminim var. Fakat hepsi bu. Neden sadece bir tahmin? Bu bir bilgi savaşı, nedeni bu. Ve son zamanlarda fark ettim ki mümkün olanı ayarlamam ve genişletmem gerekiyor senaryolar. Çünkü bir bilgi savaşında asıl gerçek, gerçeği yalanlarla çevreleyerek gizlemektir.

Öyleyse bildiğimizi biliyoruz?

Resmi fail. Bombanın zamanı. Uyarı. Müzik. A T & T’nin sahip olduğu anahtar merkezi çok fazla hasar aldı. Tarih. Ve bir komplo teorisyeniydi.

Ben sadece üç noktaya odaklanacağım. Uyarı. Müzik. Ve tarih. Çünkü kesinlikle tuhaf bir şey oluyor (görünüşe göre A T&T binasında bulunan veri merkezini ve ORNL’nin birkaç saat uzaklıkta Summit adlı dünyanın en hızlı süper bilgisayarına sahip olduğu gerçeğinden bahsetmiyorum bile, tesadüf?).

Olay yerine vardığında polis, 166 Second Ave. North’taki bir AT&T iletim binasının önüne park edilmiş beyaz bir karavan buldu. Polis, karavanın sürekli olarak 15 dakika içinde meydana gelebilecek bir patlama setine dair bir mesaj yayınladığını söyledi. İkinci Cadde’deki bir apartman dairesinde kalan Betsy Williams’a göre ses, “Bu araç 15 dakika içinde patlayacak” dedi. Bu mesajı bir dakika kadar tekrarladıktan sonra ses, aracın 14 dakika sonra patlayacağını ve oradan geri sayıma devam edeceğini söyledi. Mesajı duyan altı üniformalı polis memuru hemen kapıları çalmaya ve sakinleri tahliye etmeye başladı. Belediye Başkanı Cooper onları kahramanlar olarak övdü ve hızlı hareketlerinin hayat kurtardığını söyledi. Geri sayım sona yaklaştıkça, caddenin karşısındaki bir binadan alınan gözetleme videosuna göre karavandan gelen mesaj değişti. Saat 6:30 civarında ses “Bu mesajı duyuyorsanız, şimdi boşaltın” dedi “Bu mesajı duyuyorsanız, şimdi boşaltın.” Araç daha sonra parlak bir ışık parlamasıyla patladı. Source Here

Diğer makalelerde polisin sabah 5: 30’da cevap verdiğini öğreniyoruz. Sonra bomba uyarısının on beş dakikalık bir geri sayım şeklinde çaldığını öğreniyoruz. O halde neden 6: 30’da patladı? İnsanların tahliyesi için daha fazla zaman tanımak için alan gözetim altında mıydı? şehir merkezi.

Noel sabahı, altı polis memuru ilk olarak karavanın yakınında 5:30 civarında ateş edildiğine dair raporlara cevap verdi. Memurlar araca yaklaşırken, bildirildiğine göre otomatik bir kadın sesinin “Bu alan şimdi boşaltılmalıdır” ve 15 dakika içinde patlama uyarısı. Geri sayım sıfıra yaklaşırken memurlar, konuşmacıların Petula Clark’ın “Downtown” şarkısını çalmaya başladığını belirtiyor – “ışıklar orada çok daha parlak” sözleri dahil. Sabah 6: 30’da kampçı ateşlendi. Source Here

İşte tuhaf bulduğum şey şu. Petula Clark şarkısı. İlk başta bahsedilmedi, sonra birden tüm makaleler bundan bahsetmeye başladı. Ve bana neyi hatırlattığını biliyor musun? Thag garip Tom Hanks, Uker makalesinde 201 sayı ve altı maça çıktı. Nedenini bilmiyorum, sanki haberlere bir mesaj çekiliyor gibiydi. Ben de bakmaya gittim. Petula Clark’a baktım. Hiçbir şey değil. Şarkının tarihi. M Downtown. Hiçbir şey değil. Neredeyse pes ettim ve sonra şarkının 1964 yılı hakkında düşündüm. Ya o yıl bazı patlamalar olursa? Bil bakalım ne oldu?

Brink Bachelor Officers Quarters (BOQ) olarak da bilinen Saigon’daki Brinks Hotel, Viet Cong tarafından gece yarısı bombalandı. 24 Aralık 1964Vietnam Savaşı sırasında. İki Viet Cong görevlisi, Birleşik Devletler Ordusu subaylarının bulunduğu otelin altına bir bombalı araç patlattı. Patlamada bir subay ve bir astsubay olmak üzere iki Amerikalı öldü ve aralarında askeri personel ve Vietnamlıların da bulunduğu yaklaşık 60 kişi yaralandı. Source Here

Bunu neden yaptılar? Amerikan ordusuna istedikleri her yerde vurabileceklerini göstermek için. Ve 24 Aralık’ta oldu. Ve daha iyi hale geliyor. Ya da daha kötüsünü söylemeliyim.

Çocuk Partisi saldırısı, Aden Acil Durumu sırasında meydana gelen bir terör saldırısıydı. Teröristler, RAF Khormaksar’da düzenlenen bir çocuk partisine el bombası attı. Bir kız öldürüldü (Air Commodore E. Sidey’nin kızı Gillian Sidey) ve dört çocuk yaralandı.
Aden’de Noel’de yaşanan genel bir şiddet olayının bir parçasıydı. 1964: 26 Aralık’ta Aden Özel Şubesi’nden Müfettiş Fadhl Khalil, Krater Kasabasındaki çarşıda teröristlerin kendisine ve diğer dört polise ateş açması sonucu vurularak öldürüldü. Noel arifesinde bir İngiliz nöbetçi bir Arap’ı vurarak öldürdü. Source Here

Hadi, biri 24 Aralık’ta, sonraki 26’sında ve 25’inde Nashville bombalaması mı? Bu, kitap ayracı gibi biraz fazla iyi yerleştirilmiş görünüyor.

Bir şey mi ifade ediyor? Hiçbir şey mi? Sadece tesadüf mü? Çünkü dürüst olmak gerekirse hiçbir fikrim yok. Ama son bir not, şarkı sözü yazarı Time Square’deki ışıkları ilk kez gördüğünde geldi. Source Here

Tartışma düşüncelerine açığız. Fırsatım olduğunda cevap vereceğim.

Her zamanki gibi, kafalar yukarı ve gözler açık. Sonra konuşuruz.

Author

39 Comments

1. Konya dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Emine – 341

2. Kütahya merkezden ben memo. Mrb siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 30-12-2020 15:58:24

3. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, saolun

4. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun

5. Kırşehir dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 142

6. Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Ardahan merkezden ben memo. Mrb sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-12-2020 19:54:46

8. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 426

9. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , memo – 461

10. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Bolu dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, sağolun , emin – 429

12. Tokat merkezden ben mehmet. Selam siten yeminle hayran edici, şukuladım 10-01-2021 07:44:01

13. Edirne merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 18:35:53

14. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 36

15. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

16. Niğde dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Selamlar paylaşım inan ki çok güzel, teşekkürler , – 196

17. Denizli dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 286

18. Aksaray dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 94

19. Adana dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 403

20. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , emin – 243

21. Bilecik dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Merhaba herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 74

22. İstanbul merkezden ben memo. Slm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 11-02-2021 00:51:48

23. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 410

24. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Mrb paylaşım inanki mükemmel, saolun , Gürbüz – 131

25. Hatay dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Mrb paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 97

26. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 307

27. Nevşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 12:06:47

28. Adıyaman dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Selam sayfa inanılmaz çok güzel, şukuladım , memo – 220

29. Balıkesir dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . selamun aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 326

30. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 16

31. Adana dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? . Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 16

32. Çankırı merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, sağolun 30-03-2021 01:22:50

33. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , gaye – 16

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 67. Nashville Bombalaması. Uyarı Geri Sayım. Petula Clark şarkısı Downtown. Şarkı 1964’te çıktı. 1964’te başka ne oldu? Görünürde saklı bir mesaj mıydı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 242

35. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

36. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 08:47:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link