Buraya Önceki Yazı

Bilim adamlarımız bir simülasyon içinde yaşama olasılığımız hakkında konuşmaya bayılıyorlar, değil mi? Simülasyonun zaten yaratılmış olduğunu varsaymalı mıyız? • Joe Rogan Klip gülmeye değer. Gerçekten öyle. Şimdi. Bir Matrix içinde yaşıyor olabileceğimizden endişeleniyor muyum? GÖZCÜLER insan ırkını yok etmek üzere mi? Hayır. Neden? Basit neden, bir simülasyon olsa bile, simülasyon bizim gerçekliğimizdir ve gerçekliğin yasaları vardır. Hikayenin sonu.

Fakat. Farzedelim topluma karşı simülasyonlar yürütüyorlar ve bizi gitmemizi istedikleri yöne doğru yönlendirmeye mi çalışıyorlar? Direnirdik, değil mi? Elbette yapardık. Çünkü kimse manipüle edilmekten hoşlanmaz. Özgür irade ve determinizm. Kaos vs Düzen. Yidda yadda.

Bu yüzden bu konuda gerçekten tedbirli olmaları gerekirdi. Bir sihirbazın bir numara yapması gibi, size numaranın nasıl çalıştığını gösteremezler ya da illüzyon kaybolur ve sihir numarasının güzelliği kaybolur. Öyleyse, teknoloji aracılığıyla yürütülen bir simülasyona karşı savaştığımıza dair kanıt var mı? Gerçek bir simülasyon değil, simülasyon verilerini internet bağlantılarımız üzerinden beslerken sadece bir simülasyon içinde yaşayan avatarlarımız mı? Ve sonra simülasyonun yaptığı tahminleri gözlemlemek ve doğrulamak için buluta bağlı kameralar, gözetleme dronları, uydular kullanıyorlar mı? Sonra modeli güncellerler ve belirli bir şekilde davranmamızı sağlamak için davranışsal teknikleri kullanırlar. Evet ve hayır. Evet çünkü var, ama hayır çünkü bu gerçekten kanıt değil, bu yüzden size göstereyim ve kendiniz karar verebilirsiniz.

MAGA (Microsoft Apple Google Amazon)

MAGA kısaltması bir tesadüf müydü? Trump’ın Silikon Vadisi’nden en büyük destekçisi kimdi? Peter Thiel. Kimin şirketi CIA ve NSA için sürekli veri madenciliği yapıyor? Peter Thiel’den Palantir. Facebook’un ilk yatırımcısı kimdi? Peter Thiel. Normalde bu, halk için büyük alarm zillerini harekete geçirir. Şimdi mi? Hayır! Yeni Normal Dünya Düzenine hoş geldiniz.

Şimdi düşünelim. Tüm bu şirketler birbiriyle rekabet ediyor, değil mi? Yine de hepsi aynı anda AI asistanları geliştiriyor. Tamam mı. Tabii ki yaparlar. Bunlar, rekabette rekabet avantajı elde etmek için yakından korunan sırlar olmazdı, değil mi? Hayır! Tabii ki değil. Ve sonra aniden ev asistanları aynı anda çıkıyor. Vay. Ne tesadüf.

Sallamak. Benim. Kafa. Ve endişelenme, hepimiz kandırıldık. Hepimiz. Veya çoğumuz. Çoğunluk. Neden? Çünkü bizi manipüle ediyorlar. Davranışlarımızı manipüle etmek için kullandıkları teknolojik gelişmelerle bizi baştan çıkararak bizi uyutuyorlar.

Peki Facebook bu büyük resmin neresinde çalışıyor? Fakebook neden kısaltmanın bir parçası değil? Bilmiyorum. Belki de FAGMA veya MAFAG’ın sesini beğenmediler? Veya belki Askeri Bilimsel Yapay Zeka Gözetleme Kompleksi anında uyum sağlamak zorundaydı.

Toplam Bilgi Farkındalığı (TIA)

Birleşik Devletler Bilgi Farkındalık Bürosu tarafından bir kitle tespit programıydı. Terörle İlgili Bilgi Farkındalığı olarak yeniden adlandırılmadan önce Şubat-Mayıs 2003 arasında bu başlık altında faaliyet gösterdi.

Tanrıya şükür bunu Terörizm Bilgi Farkındalığı olarak değiştirdiler, çünkü bugünlerde Aile İçi Terörizm ile pek çok sorun yaşadığımızdan eminiz, değil mi? Ve Capitol Hill’de kesinlikle başka bir saldırıya ihtiyacımız yok, değil mi? Hayır!

Tahmine dayalı polislik kavramına dayanan TIA, terör olaylarını infazdan önce tahmin etmek ve önlemek için insanlar hakkında ayrıntılı bilgileri ilişkilendirmeyi amaçlıyordu. Program, dünyanın dört bir yanındaki terörist avına ilişkin belirli bilgi kümelerini modelledi. Amiral John Poindexter bunu “Terörizmle Mücadele için Manhattan Projesi” olarak nitelendirdi.

Manhattan Projesi. Tarihin en iyi saklanan sırrı. Bugünlerde devasa bir yapay zeka geliştirme programını gizli tutabilmelerinin hiçbir yolu yok, değil mi? Hayır! Bu alay.

Senatör Ron Wyden’e göre, TIA “Birleşik Devletler tarihindeki en büyük gözetim programı” idi.
Kongre, basın haberlerinin hükümeti tüm vatandaşlar üzerinde “Toplam Bilgi Farkındalığı” oluşturmaya çalıştığı için eleştirmesinin ardından 2003 sonlarında Bilgi Farkındalık Bürosunu iflas etti.

Ama en azından 2003’te programı geri çevirdiler.

Lifelog

DARPA’nın LifeLog için hedeflerinden bir diğeri de öngörü işlevine sahipti. “Zaman çizelgesinde anlamlı kalıplar bulmaya, kullanıcının rutinlerini, alışkanlıklarını ve diğer insanlar, kuruluşlar, yerler ve nesnelerle ilişkilerini anlamaya ve bu kalıpları görevini kolaylaştırmak için kullanmaya” çalıştı DARPA programı Ocak ayı sonlarında iptal edildi , 2004, sivil özgürlükçülerin sistemin mahremiyet üzerindeki etkileriyle ilgili eleştirilerinin ardından.

Tanrıya şükür, Lifelog’u Ocak 2004’te iptal ettiler.

Peki Peter Thiel Facebook’a ne zaman dahil oldu?

Haziran 2004’te, şirket Palo Alto, California’ya taşındı. İlk yatırımını o ayın sonunda PayPal’ın kurucu ortağı Peter Thiel’den aldı.

Hayır! Bu büyük, şişko bir noburger. Burada Big Mac yok. Lifelog sona erer, Facebook başlar ve Peter Thiel Facebook’a yatırım yapar. Ciddi anlamda. Bu yüzümüzde doğru.

Öyleyse, Google’dan sızan, isteyen şirketin manipülasyonunu gösterebilecek bir şey var mı (ne olursa olsun kötü değil mi?) DOĞRU ŞEYİ YAPMAK.

Duydun mu Google’ın Bencil Defteri mi? Soruyu soran Google’dan sızdırılmış bir makaleydi, toplumu daha iyi davranması için manipüle edebilir miyiz? SAHTE HABER! GERÇEK KONTROL! AŞILMAYI REDDEDENLER KARAKTER SUİKATİNİN KONUSU OLACAK! Ama kimin standartlarına göre daha iyi davranmak?

Ya da Facebook’un, araştırmanın katılımcılarını bilgilendirmeden kullanıcıların güvenini test etmeye yönelik çalışması ne olacak?

Ve işte manipüle edilmiş kitlelere daha geniş bir bakış. Source Here

Yine de topluma karşı test sonuçlarını çalıştırmak için bir simülasyon kullanmaktan çok uzak. Evet. O . Dır-dir. Ama bu, ne kadar ileri gitmeye istekli olacaklarının bir göstergesi, değil mi? Tanrıya şükür tüm bunlar için Hükümet ile çalışmıyorlar, yoksa bu çok karışık olur, değil mi?

NSA Prism programı Apple, Google ve diğerlerinin kullanıcı verilerine erişir

• Çok gizli Prism programı, Google, Apple ve Facebook gibi firmaların sunucularına doğrudan erişim iddiasında bulunur • Şirketler, 2007’den beri faaliyette olan herhangi bir program bilgisini reddeder

NSA erişimi, ABD gözetim yasasında Başkan Bush döneminde getirilen ve Aralık 2012’de Obama döneminde yenilenen değişikliklerle sağlandı.

Dünyanın en büyük internet markalarından bazılarının 2007’deki tanıtımından bu yana bilgi paylaşım programının bir parçası olduğu iddia ediliyor. Şu anda “Sizin gizliliğiniz önceliğimizdir” sloganıyla bir reklam kampanyası yürüten Microsoft, koleksiyonla ilk oldu Aralık 2007’de başlayacak. Onu 2008’de Yahoo izledi; 2009’da Google, Facebook ve PalTalk; 2010’da YouTube; 2011’de Skype ve AOL; ve son olarak 2012 yılında programa katılan Apple. Program, diğer sağlayıcıların çevrimiçi olması nedeniyle genişlemeye devam ediyor.
“Sorun şu: Biz burada Senato’da bulunuyoruz ve temsil ettiğimiz vatandaşlar bu korumaların gerçekte ne kadar iyi çalıştığını bilmiyorlar.” Dedi. “Yasa, tamamen ülke içi bilgilerin toplanmasını yasaklamıyor. En az bir Fisa mahkemesinin gözetim programının yasayı ihlal ettiğine karar verdiğini biliyoruz. Neden? Bilenler söyleyemez ve ortalama Amerikalılar bilemez.”
ACLU’nun Demokrasi Merkezi direktörü Jameel Jaffer, NSA’nın teknoloji şirketlerinden kullanıcı verilerine doğrudan erişim izni vermesini bile istemesi şaşırtıcıydı.
“NSA’nın şirketlerden bunu yapmasını istemesi yeterince şok edici” dedi. “NSA, ordunun bir parçasıdır. Orduya sivil iletişim için benzeri görülmemiş bir erişim izni verildi.
“Bu, iç iletişim altyapısının eşi görülmemiş bir şekilde askerileştirilmesi. Bu, ayrılıktan endişe duyan herkes için derinden rahatsız edici.” Source Here

WOOPS. Tabii ki Apple iddia etti, hiç duymadı. Başka bir teknoloji lideri, hey bu doğruysa bilmiyorduk dedi. Başka bir teknik yönetici, Hail Hydra dedi! Yaşasın Kobra! Yaşasın Dördüncü Sanayi Devrimi! Yüce Lider Schwab bizi zafere götürecek! Son kısım hakkında şaka yapıyorum. umuyorum.

Hayır! Kimse lanet bir şey bilmiyordu. Hiç kimse. Google Ledger’ın sadece bir düşünce deneyi olması gerekiyordu, tamam mı? Tutun. Bu sadece bir düşünce deneyi.

“Hepsi bir oyun, bu bir düşünce deneyi, biz Matrix’teyiz,” dedi bir noktada. Ve “Uçağımı kaçıracağım.” Beş gün sonra Valenti, San Jose’deki bir yerleşim sokağında kiralık arabasının arka koltuğunda ölü bulundu. Aileye göre, hiçbir fiziksel zarar belirtisi yoktu.

10 Aralık 2019 • Source Here

Hey! Bu tuhaf! O sırada büyük bir grip salgını yok muydu? Evet. Ve bir tür solunum yolu vaping problemi de yok muydu? Oh iyi. Düşünce deneyleri olmalılar.

Bak. O olayların ölü bir teknoloji yöneticisinin ifadesiyle bir ilgisi olduğunu söylemiyorum. Sadece hepsinin aynı anda olduğunu söylüyorum. Mükemmel Yeni Normal.

Tamam mı. Simülasyon hipotezine geri dönelim. Yani FARZEDELİM? Bu gerçekten oluyor olabilir mi? Başka işaretler var mı? Belki Peter Thiel’in Yeni Zelanda vatandaşı olması ve kıyamet günü sığınağına sahip olması gibi?

Silikon Vadisi milyarderleri neden Yeni Zelanda’daki kıyamete hazırlanıyor?

Jacob Rees-Mogg’un babası tarafından yazılan liberal demokrasilerin çöküşünü öngören aşırı özgürlükçü bir broşür, Peter Thiel gibilere Pasifik’te mülk satın almaları için nasıl ilham verdi? Source Here

Hmmmm. Teknik yöneticilerin bizim bilmediğimiz bir şeyi bildiğine ve hazırlandığına dair başka işaretler var mı?

Rolling Stone ile yeni bir röportajına göre, bir zamanlar yalnızca kendi öldürdüğü eti yemeye kişisel bir meydan okumuş olan Zuckerberg, Dorsey’e akşam yemeği pişirmeyi teklif etti. Facebook kurucusu, yetiştirdiği, öldürdüğü ve kasaplara gönderdiği bir keçiye hizmet etti.

Zuckerberg, 2011’de Fortune’a gönderdiği bir e-postada açıkladığı gibi, yemesi gereken yiyecekler için daha minnettar olma çabasıyla bu meydan okumaya girmişti. Yediği hayvanların eskiden olduğunu hatırlamamanın “sorumsuz” olduğunu hissetti. canlı.Source Here Onl

Sadece meydan okuduğun öldürdüğün hayvanları ye! Bu harika! Tıpkı büyük bir felaket olursa olacaklar gibi! Ya da Bill Gates kıyamete hazırlanmak için tüm tarım arazilerini satın almaya kalktıysa ve ID2020 sertifikası olmadan yemenize izin vermediyse! Dalga geçmek. umuyorum

Ama cidden, bu garip bir meydan okuma Mark asimile edileceksin ZuckerBORG.
Kendi yemeğini öldürmeye mi hazırlanıyorsun? Neden? Oh. Çünkü yapılacak etik şey bu! Anladım! Başka neyin etik olduğunu biliyor musunuz? İNSANLAR ÜZERİNDE DAVRANIŞ DENEYİMLERİ YAPMAMAK!

Phew. Tamam mı. Daha iyi hissediyorum. Devam edin ve beğenin ve abone olun. Teşekkürler.

Yani gerçekten tuhaf davranışlarımız var ve şimdi gerçekten tuhaf olaylar oluyor. Ve soru şu ki, geleceğimizi bir simülasyonda mı modelliyorlar ve şu anda davranışlarımızı teknoloji yoluyla mı manipüle etmeye çalışıyorlar? Ve eğer öyleyse, neden? Yaşamak zorunda olduğumuz yaklaşan bir olayı en aza indirmeye mi çalışıyorlar? Bildiğimizden daha ileriyi tahmin etmek için yeterli veriye sahipler mi? Ve buna benzer bir şeye ne denir? Olabilir, AYNA?

Ne? Hayýr. Hayýr, yolu. Bu Uzaylılar veya Yıldız Geçidi hakkında aptalca bir komplo ve dünya dışı teknolojiyi tersine çevirme değil mi? Evet, kesinlikle öyle. Fakat. Ya bu, gerçeği sızdırırsa, kamuoyuna saçma geliyorsa, silah haline getirilmiş propoganda olsaydı? Bu bir olasılık olamaz mı? Çünkü Looking Glass hakkındaki tüm komplo teorileri, ne yaparsak yapalım kaçınılamayacak korkunç bir şeyden bahsetmiyor mu? Evet. Onlar. Yapmak.

Sonra şunu da garip buluyorum:

Looking Glass (veya Operation Looking Glass), Amerika Birleşik Devletleri tarafından işletilen bir havadan komuta ve kontrol merkezinin kod adıdır. Son yıllarda daha resmi olarak ABNCP (Hava İndirme Komutanlığı) olarak anıldı. Kara tabanlı komuta merkezlerinin yok edilmesi veya başka bir şekilde çalışamaz hale getirilmesi durumunda ABD nükleer kuvvetlerinin komuta ve kontrolünü sağlar. Böyle bir durumda, Aynalı Cam’daki genel subay, Havadan Acil Müdahale Görevlisi (AEAO) olarak görev yapar ve yasalara göre Ulusal Komuta Otoritesinin yetkisini üstlenir ve nükleer saldırıların yürütülmesini emredebilir. Source Here

Daha fazlası geliyor. Başınızı dik ve gözlerinizi açık tutun. Sonra konuşuruz.

Author

18 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, tebrikler

2. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, saolun

3. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Muğla dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 83. DARPA Total Information Awareness & Lifelog. Prizma ve Veri Toplama. Etik Olmayan Teknik Deneyler. Canlı Bir Düşünce Deneyinde mi Yaşıyoruz? Ve Mark Zuckerberg Keçileri Öldürüyor. . Merhaba web siteniz yeminle iyi, şukuladım , ziya – 303

5. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 83. DARPA Total Information Awareness & Lifelog. Prizma ve Veri Toplama. Etik Olmayan Teknik Deneyler. Canlı Bir Düşünce Deneyinde mi Yaşıyoruz? Ve Mark Zuckerberg Keçileri Öldürüyor. . Selam herkese paylaşım cidden çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 468

6. Denizli merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-02-2021 10:39:52

7. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 10:40:17

8. Hakkari merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım 05-02-2021 15:53:19

9. Van merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 17-02-2021 00:34:33

10. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

11. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 11-03-2021 19:08:44

12. Kayseri dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 83. DARPA Total Information Awareness & Lifelog. Prizma ve Veri Toplama. Etik Olmayan Teknik Deneyler. Canlı Bir Düşünce Deneyinde mi Yaşıyoruz? Ve Mark Zuckerberg Keçileri Öldürüyor. . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , memo – 347

13. Bu konu : ” Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 83. DARPA Total Information Awareness & Lifelog. Prizma ve Veri Toplama. Etik Olmayan Teknik Deneyler. Canlı Bir Düşünce Deneyinde mi Yaşıyoruz? Ve Mark Zuckerberg Keçileri Öldürüyor. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha güzel, face de paylaştım , ali – 60

14. Muş merkezden ben . Slm web siten inanılmaz hayran edici, sağolun 22-03-2021 01:50:10

15. Çanakkale merkezden ben ali. Selam sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-03-2021 08:01:59

16. Aydın dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 83. DARPA Total Information Awareness & Lifelog. Prizma ve Veri Toplama. Etik Olmayan Teknik Deneyler. Canlı Bir Düşünce Deneyinde mi Yaşıyoruz? Ve Mark Zuckerberg Keçileri Öldürüyor. . Mrb web siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 437

17. Adıyaman dan kimler var. Eğriyi Düzleştirin. Bölüm 83. DARPA Total Information Awareness & Lifelog. Prizma ve Veri Toplama. Etik Olmayan Teknik Deneyler. Canlı Bir Düşünce Deneyinde mi Yaşıyoruz? Ve Mark Zuckerberg Keçileri Öldürüyor. . Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 325

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link