Önce bunu oku.

https://pbs.twimg.com/media/Dny0fu2WkAAo8Dv.jpg

Hava soğuduğunda olur.

yaz zamanı

İşte o zaman harekete geçecekler.

Uzun zaman önce, Amerika’nın kurulmasından önce ve daha da eski olan planlar hayata geçecek.

Tanrı’nın elini zorlamaya çalışıyorlar.

Şu işaretlere dikkat edin:

Üç dal bir olacak.

Bu bir diktatörlükten ya da Amerika’dan ve cumhuriyetin üç kolunun sona ermesinden bahsediyor olabilir.

Bir ada kayacak.

İklim değişikliği?

Bir öldürme cıvatası gece parlayacak ancak öldürmeyecek.

Yangın çalışır gidiyor üzerinde içinde bir Amerika tüm lanet demet

https://www.google.com/amp/s/www.thecut.com/amp/2020/06/why-are-so-many-fireworks-going-off.html

Yıldız kendini kil üzerinde boğacak.

İsrail’in Filistin’den daha fazla toprak almasından bahsediyor olabiliriz.

https://www.middleeasteye.net/news/israel-palestinian-bedouin-negev-protest-land-grab

İdoller konuşacak ve hareket edecektir.

hollywood politikacıları ve Ünlüler

Siyah bayrak kubbenin üzerinde uçacak.

BLM?

Ejderhanın karnı suya damlar.

Çin’de üç geçit barajı çökecek (ejderha)

https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3951673

İki ses, herkesin duyacağı sessizlikte çağıracak.

Tekrarlanan uzay şarkıları duyuldu

https://www.google.com/amp/s/www.foxnews.com/science/mysterious-repeating-radio-signals-outside-our-galaxy-discovered.amp

Bir kaya yedi tepede duracak.

Roma ve Washington’da yedi tepe var, kaya Trump olabilir mi?

Kuzgunlar açlıktan ölecek.

Butan ulusal kuşu, Hindistan ve Çin arasında bir savaşın patlaması durumunda son olaylar nedeniyle kuzgun.

Ayı mağarasını sonsuza dek terk edecek.

California sendikadan ayrılabilir mi yoksa ölür mü

Çubuk ve halka çarpacaktır.

Bunlar mezopotamyadaki inşaat araçlarıydı ve binanın temellerini belirlemek için kullanıldılar, belki de yeni bir başlangıç ​​görüyor olabiliriz.

Author

72 Comments

1. Selamın aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 27-06-2020 09:04:27

3. Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, tebrikler

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, facebookta paylaştım

6. Amasya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, teşekkürler 06-07-2020 10:07:54

7. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun

8. Slm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

10. Düzce merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 06-08-2020 20:47:50

11. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 12:26:49

13. Muğla merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 02:20:14

14. Şanlıurfa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 21:01:33

15. Amasya merkezden ben gaye. Merhabalar siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım 29-08-2020 19:07:11

16. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 09-09-2020 06:00:31

17. İzmir merkezden ben Emine. Slm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-09-2020 15:50:54

18. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, saolun 17-09-2020 09:11:35

19. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 20-09-2020 12:46:29

20. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun

21. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

22. Diyarbakır merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun 02-10-2020 12:58:26

23. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 479

24. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 255

25. Tunceli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, tebrikler 31-10-2020 16:31:39

26. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun

27. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, saolun 04-11-2020 09:47:52

28. Ardahan dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 295

29. Iğdır merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, sağolun 09-11-2020 00:39:09

30. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler

31. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 151

32. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 271

33. Afyon merkezden ben banu. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım 27-11-2020 12:30:52

34. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran edici, face de paylaştım

35. Diyarbakır dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . selam arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım , gaye – 485

36. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

37. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki iyi, şukuladım , emin – 222

38. Amasya dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 331

39. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 102

40. Selam web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım

41. İzmir dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 263

42. Selam herkese web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Şanlıurfa dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . Merhabalar sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 270

44. Bingöl merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, tebrikler 12-01-2021 23:36:49

45. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki iyi, sağolun , Aylin – 179

46. Çanakkale dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ahmet – 471

47. Hatay merkezden ben ziya. Selam paylaşım yeminle mükemmel, face de paylaştım 31-01-2021 18:46:44

48. Muş dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 398

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 136

50. Çankırı merkezden ben emin. Selam sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 13-02-2021 17:22:50

51. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 104

52. Trabzon dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, saolun , banu – 475

53. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 263

54. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

55. Ardahan dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 178

56. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. Selam siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 276

57. Burdur merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 18:24:49

58. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla iyi, facebookta paylaştım , memo – 34

59. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 21:28:05

60. Bingöl merkezden ben mehmet. Selam sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 22:35:44

61. Sakarya merkezden ben memo. Selam web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-05-2021 22:42:24

62. Manisa merkezden ben Aylin. Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, teşekkürler 06-05-2021 09:50:20

63. Bu konu : ” Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 147

64. Batman dan kimler var. Ejderha göbeği su damlatacak – Bitiş zamanı kehaneti . Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 389

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link