Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı

Söz konusu belge. 4 ay sonra doğru yolumuzdayız. Şu anda haberler, yeni varyantların neden olduğu Nisan ayında (Q2) yaklaşan üçüncü bir dalganın uyarısıdır. Kristal küreye sahip olmak güzel olmalı.

Orijinal Mesaj-10 Ekim 2020 Cumartesi 13:38, KALDIRILDI yazdı: Sevgili KALDIRILDI, size çok önemli bazı bilgiler vermek istiyorum. Kanada Liberal Partisi içinde bir komite üyesiyim. Birkaç komite grubunda oturuyorum, ancak sağladığım bilgiler Stratejik Planlama komitesinden (PMO tarafından yönlendirilen) geliyor. Bunu yapmaktan mutlu olmadığımı söyleyerek başlamalıyım ama mecburum. Bir Kanadalı olarak ve daha da önemlisi, sadece çocuklarım için değil diğer çocuklar için de daha iyi bir gelecek isteyen bir ebeveyn olarak. Bunu yapmamın bir diğer nedeni de komite üyelerinin kabaca% 30’unun Kanada’yı alacağı yönden memnun olmaması, ancak görüşlerimiz göz ardı edildi ve hedeflerine doğru ilerlemeyi planlıyorlar. Ayrıca hiçbir şeyin planlanan sonuçları durduramayacağını da çok net ifade ettiler.

Yol haritası ve amaç PMO tarafından belirlenmiştir ve aşağıdaki gibidir:

– İkincil kilitleme kısıtlamalarında, ilk önce büyük metropol alanlarından başlayıp dışa doğru genişleyerek, sürekli olarak aşama. Kasım 2020’de bekleniyor.

– Her il ve bölgede izolasyon tesislerinin satın alınmasını (veya inşa edilmesini) hızlandırın. Aralık 2020’de bekleniyor.

– Günlük yeni COVID-19 vakaları, aynı büyüme eğrilerini izleyen COVID ile ilgili ölümlerdeki artışlar da dahil olmak üzere test kapasitesinin ötesine geçecek. Kasım 2020’nin sonunda bekleniyor.

– Tam ve toplam ikincil kilitleme (birinci ve ikinci yuvarlanma aşaması kısıtlamalarından çok daha katı). 2020 Aralık sonu – 2021 Ocak başı

– İşsizlik programının evrensel temel gelir programına dönüştürülmesi için reform ve yaygınlaştırma. 2021 1. Çeyrek tarafından bekleniyor.

– Öngörülen COVID-19 mutasyonu ve / veya ikincil virüsle (COVID-21 olarak anılır) ko-enfeksiyon, çok daha yüksek ölüm oranı ve daha yüksek enfeksiyon oranına sahip üçüncü bir dalgaya yol açar. Şubat 2021’de bekleniyor.

– Günlük yeni COVID-21 hastaneye yatış vakaları ve COVID-19 ve COVID-21 ile ilgili ölümler, tıbbi bakım tesislerinin kapasitesini aşacak. Beklenen Q1 – Q2 2021.

– Gelişmiş kilitleme kısıtlamaları (Üçüncü Kilitleme olarak anılacaktır) uygulanacaktır. Tam seyahat kısıtlamaları uygulanacaktır (iller arası ve şehirler arası dahil). 2021 yılının 2. çeyreği bekleniyor.

– Bireylerin evrensel temel gelir programına geçişi. 2021 2. Çeyrek ortası bekleniyor.

– Öngörülen tedarik zinciri arızaları, envanter kıtlıkları, büyük ekonomik istikrarsızlık. 2021’in 2. çeyreği bekleniyor.

– Askeri personelin büyük metropol alanlarına ve seyahat kontrol noktaları oluşturmak için tüm ana yollara konuşlandırılması. Seyahat ve hareketi kısıtlayın. Bölgeye lojistik destek sağlayın. 2021 3. Çeyrek tarafından bekleniyor.

Sağlanan yol haritasının yanı sıra, Stratejik Planlama komitesinden Kanadalıları benzeri görülmemiş bir ekonomik çabayı karşılamaya geçirmenin etkili bir yolunu tasarlaması istendi. Kanada’nın çehresini değiştirecek ve Kanadalıların hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir şey. Bize söylendiğine göre, esasen uluslararası ölçekte bir ekonomik çöküşü telafi etmek için, federal hükümetin Kanadalılara tam bir borç hafifletmesi teklif edeceği. İşleyişi şu şekildedir: Federal hükümet, Dünya Borç Sıfırlama programı olarak bilinen program kapsamında IMF tarafından Kanada’ya sağlanacak olan tüm kişisel borçları (ipotekler, krediler, kredi kartları vb.) Ortadan kaldırmayı teklif edecek. Bu toplam borcun bağışlanmasının kabulü karşılığında birey, tüm mülk ve varlıkların mülkiyetini sonsuza kadar kaybedecektir. Birey ayrıca, bireye tam bir kilit altında bile sınırsız seyahat ve sınırsız yaşam sağlayacak olan COVID-19 ve COVID-21 aşılama programına katılmayı kabul etmek zorunda kalacaktı (Kanada Sağlık Geçidi olarak anılan fotoğraflı kimlik kullanarak ). Komite üyeleri, bu senaryoda kaybedilen mülklerin ve varlıkların kimlerin olacağını ve borç verenlere veya finans kurumlarına ne olacağını sordu, bize basitçe “Dünya Borç Sıfırlama programı tüm ayrıntıları ele alacak” söylendi. Birkaç komite üyesi ayrıca, Dünya Borç Sıfırlama programına, HealthPass’a veya aşılama programına katılmayı reddeden kişilere ne olacağını sorguladı ve aldığımız cevap çok rahatsız ediciydi. Esasen, bunun asla olmayacağından emin olmak için bir plan hazırladığımızdan emin olmanın bizim görevimiz olduğu söylendi. Katılmanın bireylerin yararına olduğu söylendi. Birkaç komite üyesi acımasızca yanıt almaya zorladığında, reddedenlerin önce süresiz olarak kilitleme kısıtlamaları altında yaşayacakları söylendi. Ve kısa bir süre içinde daha fazla Kanadalı borç affı programına geçtikçe, katılmayı reddedenler kamu güvenliği riski olarak kabul edilecek ve tecrit tesislerine taşınacaktı. Bu tesislere girdikten sonra onlara iki seçenek sunulacak, borç affı programına katılacak ve serbest bırakılacaklar veya ciddi bir halk sağlığı riski sınıflandırması altında tecrit tesisinde süresiz olarak kalacaklar ve tüm varlıklarına el konulacaklardı. Bütün bunları duyduktan sonra tahmin edebileceğiniz gibi, oldukça hararetli bir tartışmaya dönüştü ve daha önce tanık olduğum her şeyin ötesine tırmandı. Nihayetinde, PMO, kimin kabul edip etmeyeceğine bakılmaksızın tüm gündemin ilerleyeceğini ima etti. Sadece Kanada olmayacak ama aslında tüm ulusların benzer yol haritaları ve gündemleri olacak. Herkesin iyiliği için daha büyük ölçekte değişimi teşvik etmek için önümüzdeki durumlardan yararlanmamız gerektiğini. Karşı çıkan üyeler ve böyle bir şeyden doğacak kilit konuları gündeme getirenler tamamen görmezden gelinmiştir. Görüş ve endişelerimiz göz ardı edildi. Bize sadece yapmamız söylendi. Tek bildiğim bundan hoşlanmadığım ve bunun Kanadalıları karanlık bir geleceğe yerleştireceğini düşünüyorum.

Vancouver, Kanada · 14 Ekim Bugün Yayınlandı

“Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , – 127

2. Sivas merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 11-02-2021 22:37:11

3. Şanlıurfa dan kimler var. Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı . Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 92

4. Isparta merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 12-02-2021 02:13:59

5. Bu konu : ” Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 278

6. Yozgat dan kimler var. Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı . Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 103

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı . Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 374

8. Bu konu : ” Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 309

9. Bu konu : ” Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, saolun , Aylin – 252

10. Van dan kimler var. Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 179

11. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 16-02-2021 20:01:37

12. Konya dan kimler var. Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı . Slm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 11

13. Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-02-2021 23:18:07

14. Bu konu : ” Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 491

15. Bu konu : ” Ekim 2020’den itibaren Kanada’da sızdırılan Covid belgesini getirdiği için r / Ontario’dan kalıcı olarak yasaklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 186

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link