Ekim Sürprizi 2020: Demokratlar 4 Kolay Adımda Nasıl Yeni Bir Bilet Veriyor?

Adım 1: Biden, muhtemelen ilk tartışmadan önce üçüncü bir beyin anevrizması / “ani” Alzheimer teşhisi koydu. Anevrizma daha iyidir çünkü kocaman, turuncu bir adam olarak onu iğrenç sözleriyle tam anlamıyla öldürür.

2. Adım: Kamala biletin üstüne yükseltilir. VP seçimi hemen belirlenmedi. Kamala ilk tartışmaya katılır.

Bu, iki olası senaryo oluşturur:

C: Kamala, ilk tartışmanın hemen ardından çok iyi bir anket yapıyor. Şimdi DNC’nin tercih ettiği adaydır (zaten oldukça açık nedenlerden dolayı). 2 numaralı kuruluş başkan yardımcılığına atandı. Susan Rice?

B: Kamala, ilk tartışmadan ya Trump tarafından yok edildi ya da sadece cansız ve kötü bir anket yapıyor. Sızan müstehcen materyallerin (özellikle seks partisi katılımı) bir sonucu olarak isteyerek veya istemeyerek biletten çıktıktan kısa bir süre sonra.

(Yukarıdaki B ise) Adım 4: Şu anda bilette VP olmadığından, biletin tepesine çıkacak objektif bir “adil” aday yoktur. İstenilen başkan ve başkan yardımcısı adayları parti seçkinleri tarafından atanır. Andrew Cuomo? Hillary 2.0?

Dems artık bir ay ve yepyeni, ateşlenen bir biletle iki tartışmaya sahip.

“Ekim Sürprizi 2020: Demokratlar 4 Kolay Adımda Nasıl Yeni Bir Bilet Veriyor?” üzerine 12 yorum

1. Yozgat merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-08-2020 18:56:34

2. Şanlıurfa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, tebrikler 09-09-2020 03:31:20

3. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun 14-09-2020 14:25:12

4. Edirne merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 30-09-2020 18:12:40

5. Kocaeli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:58:22

6. Şırnak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, saolun 02-10-2020 11:21:15

7. Bu konu : ” Ekim Sürprizi 2020: Demokratlar 4 Kolay Adımda Nasıl Yeni Bir Bilet Veriyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 78

Yorum yapın