İnsanların konseri nasıl kaçırdığına ve ne olmadığına dair çok fazla aldatmaca görüyorum. Tüm halka açık toplantılar, gerçekten.

Sadece şunu söylemek istiyorum, sahil temiz olsa ve size konserlere ve diğer şeylere gitme izni verseler bile – muhtemelen sadece bekleyin.

Önceden halka açık toplantıların ilk turunun gerçekleşmesini bekleyin. Hiçbir şey bilmiyorum ve buradaki herkesin gördüklerinden başka herhangi bir belirti yok, ama bence genel olarak beklemenin iyi bir fikir olacağını düşünüyorum.

En kötü durum senaryosu: Konserler yeniden başlar, ruhlar yükselir ve Las Vegas trajedisi, radikalleşmiş sosyal yanlısı bir manyaktan olur. Ya da yine de böyle döndürüyorlar.

Neyse, bekle muhtemelen. Önümüzde büyük bir yıl var ve bence beklerseniz herkesin iyi bir yeri olur. Herkesin beklemeyeceğini biliyorum ama bir şey olamayalı uzun zaman oldu. Ve sessizlik beni tedirgin ediyor.

Her neyse, umarım orada herkes güvende kalır. Farkında olun ve çizgiyi koruyun 💎🙌

Author

21 Comments

1. Muş merkezden ben ali. Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 31-01-2021 07:19:48

2. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

3. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler

4. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının . Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 380

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 298

6. Slm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. Bu konu : ” Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 390

8. Konya merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun 07-02-2021 01:30:31

9. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Elazığ dan kimler var. Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının . Selamlar sayfan vallaha güzel, face de paylaştım , emin – 242

11. Şanlıurfa dan kimler var. Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının . Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 215

12. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 130

14. Selamın aleyküm sayfa inan ki mükemmel, face de paylaştım

15. Van merkezden ben . Selamlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:58:33

16. Hatay dan kimler var. Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının . Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 89

17. Bu konu : ” Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler , memo – 356

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 237

19. Bu konu : ” Ekonomi yeniden açıldığında muhtemelen büyük halka açık toplantılardan kaçının ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link