Söyledikleri gibi büyük sıfırlama, tanıtılacak bir yıkım mekanizmasına ihtiyaç duyacaktır. Önce petrodolar sistemi yok edilmeli. Yıkımın gerçekleştiğine şahit olduğumuzu hissediyorum. Teşvik kontrolleri, altyapı tamamlanana kadar kitleleri yatıştırmak içindir. Altyapı, teknolojik yapay zeka güdümlü veri çiftliğine sahip insanlar olacak. Musk, Gates vb. İnsanlığa bağlanacak bilgi kanallarının mühendisleridir. Harika sıfırlama.

Vahiy 13: 15-17 Kral James Versiyonu (KJV)

15 Ve canavarın imajına hayat verme gücüne sahipti, canavarın imajının hem konuşması hem de canavarın imajına tapmayanların öldürülmesine neden olması gerekiyordu.

16 Küçük ve büyük, zengin ve fakir, özgür ve bağlı herkesin sağ ellerinde veya alınlarında bir iz bırakmasına neden olur:

17 Ve işareti, canavarın adı veya adının numarası dışında hiç kimse alıp satamaz.

Bir derebeyi vücudunda bir şey olmayan birini izliyordu. Satılık satın almak için içinde ne varsa bulunmalıdır.

Vahiy 13: 2 Kral James Versiyonu (KJV)

2 Ve gördüğüm canavar bir leopara benziyordu ve ayakları bir ayının ayakları gibiydi ve ağzı bir aslanın ağzı gibiydi. Ejderha ona gücünü, oturağını ve büyük yetkisini verdi.

Ejderha ona gücünü veriyor.

Vahiy 16: 2 Kral James Versiyonu (KJV)

2 Birincisi gidip şişesini yeryüzüne boşalttı. ve canavarın izini taşıyan adamlar ile onun suretine tapanların üzerine gürültülü ve kederli bir yara düştü.

Yan etkileri var

Daniel 2: 43-44 King James Versiyonu (KJV)

43 Ve sen miry kil ile karıştırılmış demiri görsen, onlar kendilerini insanların tohumlarına karışacaklar; ama demir kille karıştırılmasa bile, birbirlerini parçalamayacaklar.

44 Ve bu kralların günlerinde, göklerin Tanrısı asla yok edilmeyecek bir krallık kuracak ve krallık diğer insanlara bırakılmayacak, parçalara ayrılacak ve tüm bu krallıkları tüketecek ve o, sonsuza kadar bekle.

Erkek tohumuyla bir ilgisi var. DNA.

Böylece ejderha ona güç verir, DNA ile bir ilgisi vardır, vücudunuzda satın almak veya satmak için ona sahip olmalıdır, gezegendeki herkes onu alır ve hayata benzer bir şey tarafından denetlenir. Bu yüzden, satın almak ve satmak istiyorsanız, mrna aşınız için covid kartınızı alın. Beyler. Oh evet, Çin’den geldi.

Yine de sadece bir tesadüf. Yoksa öyle mi

Author

3 Comments

1. Hakkari merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 00:47:40

2. Bu konu : ” Ekonomik sistemin çökmesine ne kadar var ” çok güzel. Selamlar siten inan ki güzel, tebrikler , ziya – 112

3. İstanbul dan kimler var. Ekonomik sistemin çökmesine ne kadar var . Merhaba web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link