Kategoriler
Genel

eksilerini korsan

En azından bu oyunu yalnız oynuyorum çünkü bu komploların hiçbiri normalde hayatımı etkiler. Aynı zamanda bu komplolar veya genel olarak haberler veya internet şakası geçmişte daha iyi kararımı temelsiz korku veya şüphe ile etkiledi (hayatımın kapsamında). Uzun bir olay zinciri ve komplo teorilerinin hoşnutsuzluğunu bildiğimin nedenleri var ve onları potansiyel olarak yarardan çok zarara neden olarak görüyorum. Aslında kaç kişinin komplolara inandığını söyleyemem veya ne kadar veya kaçının onlar tarafından olumsuz etkilendiğini bilemiyorum, ama "seçkinler" olma kavramı, "havalı" çocukların karanlığının ayrılmasından çok farklı değil. büyüyor. Ow gullible doğamın yanı sıra, sadece bir mümin değil, neye yol açabileceğini tartmak için birçok faktör vardır. Bu bir domino etkisi. Kimse genel olarak komplo ve haberlerin olumsuz etkilerinden birine bakmak zorunda değil, ama artık bir şeye inanmakta zorlandığım noktaya götürüldü. Bu yüzden bunu göndermeliyim ve kendim için birtakım gerçeği bulmaya çalışmalıyım ve İnternet her şeyden önce ya da belki de güvenilir bir kaynak olmasa da, nerede olduğum şeylerin gerçekliği kelimenin tam anlamıyla bazı Reddit yazılarına dayanan "gerçek" dünyaya nasıl yaklaştığımı dayandırmak zorunda kalacağım.

Çünkü gerçek şu ki, herkes bu oyunları oynamaya devam etmek istiyorsa ve gerçekten umursamıyorsa ve aynı kötü muamele "incels" zehir üzerinde ısrar ediyorsa, öyle olsun. O zaman bu sadece üzücü bir gerçek ve her insan kendileri için, ve açıkça gördüklerimi inkâr etmekten vazgeçebilirim.

Ama bu benim gibi teyze komplo olarak, neyse ki bir komplo yayınlamam için bana yol açıyor, sanırım gittikçe daha teyit edilmiş gibi görünen bir oyun var ama kimse tüm sahte haberlerle uğraşmak istemiyor. bu sahte değil, gerçekten önemli değil. Bu iyi bir şeyse, onaylamak istediğim son şeyin bir süre önce herkesin olası bir şeyle ilgili bir şey vermesi olduğunu kabul ettim, o zaman bunun sadece büyük bir daire pisliği olduğunu biliyorum. Bu güzel oyunlar oynamak için iyi olacak ve iyi, sadece nasıl oynamak istediğimi oynayacağım ve bu yüzden herkes, çok fazla fark yaratmadı ve yavaş yavaş kaybolmak için başka bir komplo direği olacak.

“eksilerini korsan” için 20 yanıt

Elazığ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 20-02-2020 00:43:55

Kocaeli merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanılmaz çok iyi, tebrikler 06-03-2020 02:43:30

Malatya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun 12-03-2020 03:09:25

Kilis merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 16-03-2020 17:57:45

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım 26-03-2020 16:44:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir