Elektrik bizi hasta mı ediyor?

1889 – elektrik hatları, Dünya’nın doğal düşük frekanslı radyasyonunu bozan harmonik radyasyon gönderir. Asya / Rus Gribi yaklaşık 1 milyon insanı öldürüyor.
1918- WW1, manyetosferi değiştiren VLF radyo iletişimini teşvik ediyor. İspanyol gribi 17-50 milyon kişi öldü. 1957 – Soğuk Savaş erken uyarı sistemi için tüm arktikte radar istasyonları inşa edildi. 1 milyondan fazla Asya gribinden öldü. 1968 – uydu iletişimi genişledi. Hong Kong gribi 1-4 milyon öldürür. 2020-Kasım Çin 5g ağına dönüyor – kaç kişi ölecek?

Görünmez Gökkuşağı’yı okuyun. Güç iletimindeki küçük değişiklikler manyetosferde binlerle çarpılır.

… ddkhansen tarafından gönderildi
[comments]

“Elektrik bizi hasta mı ediyor?” üzerine 37 yorum

1. Erzincan dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . Selam paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 234

2. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 03-11-2020 09:42:47

3. Kilis dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 426

4. İstanbul dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 301

5. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 14:26:15

6. Trabzon dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 34

7. Van dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım , emin – 242

8. Karaman merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-11-2020 13:21:57

9. Bingöl dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . selamun aleyküm bu web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 52

10. Malatya dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . Selam paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 338

11. Bu konu : ” Elektrik bizi hasta mı ediyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 164

12. Osmaniye merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:06:47

13. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-12-2020 01:42:14

14. Şırnak merkezden ben emin. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 10-12-2020 22:26:58

15. Sakarya dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, saolun , emin – 387

16. Bu konu : ” Elektrik bizi hasta mı ediyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 80

17. Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-12-2020 23:19:38

18. Ankara dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 429

19. Burdur merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inan ki güzel, tebrikler 11-01-2021 20:02:44

20. Bu konu : ” Elektrik bizi hasta mı ediyor? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 186

21. Bu konu : ” Elektrik bizi hasta mı ediyor? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ziya – 196

22. Manisa dan kimler var. Elektrik bizi hasta mı ediyor? . selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 323

23. Bu konu : ” Elektrik bizi hasta mı ediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 257

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link