Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil

İç rahatlığı sağlamak için bir süreliğine komplo aboneliğini bırakmayı düşündüm, sonra bu siber salgın olayı başlıyor! O kaltak Elitler neden barışçıl bir şekilde kapatılmama izin vermiyor? Neden şebekeye saldırmak için emp veya başka bir şey kullanmak zorundalar? Eğer sadece internetse, insanlar isyan çıkarabilir ve işini bitirebilir. Ama elektriği kesmek? Bu korkunun ötesinde olacak.

Benim açımdan, insanlar şebeke saldırısı veya benzeri bir şey duyduklarında, ilk düşündükleri şey malzeme satın almaktır.

Ama korkmanız gereken ilk şey, buna hazırlıklı olmayan yabancılardan, hatta akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan saldırıdır.

“Yardıma ihtiyacım var su ve yiyecek yok ve üç çocuğumuz var” diyerek kapınızın önünde görünecekler “Hey dostum, yiyecek veya para ödünç alabilir miyim? Yoksa donmaktan öleceğim” yoksa pencereyi kırarlar. mağazanızın veya evinizin çalmak ve soymak için.

Elbette hazırlanmanız gerekiyor, ancak birçok kişi zaten yarı kilitlenme için çok sayıda malzeme satın aldı. Belki fener ve piller, mumlar, kağıt kitaplar eklemelisiniz.

Ama bu durumu düşünmeyen komşularınız veya üç çocuklu kardeşiniz için hazır mısınız?

Kış geldi ve birçok halka açık yer kapatıldı. Gidecekleri yer yok. Evin dışında.

“Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil ” çok güzel. Slm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 376

2. Kırklareli dan kimler var. Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 417

3. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-12-2020 07:29:09

4. Samsun dan kimler var. Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil . Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 84

5. Bu konu : ” Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 128

6. Tokat dan kimler var. Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 357

7. Kütahya dan kimler var. Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil . Merhabalar paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 408

8. Kırıkkale dan kimler var. Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil . Mrb siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 435

9. Aydın dan kimler var. Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil . Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 302

10. Yozgat dan kimler var. Elektrik gerçekten düşerse, hazırlık ilk sorun değil . Selam herkese web siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 243

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link