Her zamanki gibi bir düşüncem vardı ve paylaşmak istiyorum! Elektrik bir telden geçtiğinde, sağ el kuralı kullanılarak belirlenebilen bir yönde bir manyetik alan yayıldığı bilinen bir gerçektir;

Sağ el kuralı şunu belirtir: Pozitif hareketli bir yük üzerindeki manyetik kuvvetin yönünü belirlemek için, sağ başparmağınızı hız (v) yönüne doğrultun, işaret parmağınız manyetik alan yönünde (B) ve orta parmağınız ortaya çıkan manyetik kuvvetin yönünü gösterecektir “
https://www.pasco.com/products/guides/right-hand-rule#:~:text=The%20right%20hand%20rule%20states,the%20the%20resulting%20magnetic%20force

r/komplo - Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet

Video oyunu tasarımında yatay ve ileri olan X ve Z düzlemi, ardından yukarı ve aşağı olan Y düzlemi vardır. Bilim bize dünyamıza göre bu üç düzlemden sadece ikisini öğretir, yerel uzay olan X düzleminde elektrik vardır, Z düzleminde bir manyetik alan yayar, bu bizim bilgimizin bittiği yerdir, ancak manyetizma, Dünya’da bilinmeyen başka bir alan yayar. Y uçağı. Ya bu, geçmişte sürekli olarak ortaya çıkan ve anında çürüyen enerjiyse.

Mantıksal olarak başka bir enerji alanı, X, Y ve Z olurdu. Bu enerji kaynağı yalnızca manyetik alanlardan yayılır, elektrik alanları manyetik yaydığından, manyetik bağlantıyı bitirir.

İşte benim güzel çizim görselim, XY ve Z ters çevrilebilir ama bu meselenin ötesinde.

r/komplo - Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet

Ted Talk’uma geldiğiniz için teşekkür ederim.

41 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 293

2. Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 33

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 386

4. Uşak dan kimler var. Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 262

5. Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 272

6. Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

7. Merhaba siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 260

9. Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 481

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 77

11. Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 199

12. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, face de paylaştım

13. Muş dan kimler var. Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet . Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, sağolun , emin – 307

14. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler

15. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Slm web siten harbiden iyi, saolun 23-07-2021 05:28:03

16. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. Manisa dan kimler var. Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 453

18. Nevşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 25-07-2021 01:36:40

19. Sinop merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-07-2021 19:06:15

20. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

21. Tokat merkezden ben memo. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım 30-07-2021 22:28:07

22. Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 31-07-2021 23:24:54

23. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 109

25. Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , emin – 166

26. Slm siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

27. Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 11-08-2021 08:22:26

28. İzmir merkezden ben ali. Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-08-2021 22:03:27

29. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 16-08-2021 22:00:25

30. Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. Selam web siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 436

31. Bu konu : ” Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 500

32. Merhabalar web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

34. Bayburt dan kimler var. Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet . Selam sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 397

35. Kars merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 07-09-2021 06:32:20

36. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

37. Düzce dan kimler var. Elektrik, Manyetizma ve Üçüncü Kuvvet . Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 371

38. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

Write A Comment