Konu EMF’ler olduğunda biraz araştırma yapıyorum. Belirli seviyelerde manyetik alanlara maruz kaldığında belirli hastalıklar, kanserler vb. ile potansiyel bir artışa işaret eden birkaç çalışma buldum (büyük ölçüde çürütüldüğünü biliyorum…… ama hala orada). Pek çok araştırma, çalışma, blog yazısı, vb. elektrik alanlarından değil, yalnızca manyetik alanlardan bahsediyor gibi görünüyor. Birkaç kişinin ‘güvenli’ manyetik alan seviyesinin <10mG olduğunu söylediğini gördüm. Ancak, V/m söz konusu olduğunda elektrik alanları için herhangi bir öneri bulamıyorum. Ben bir elektrik mühendisi değilim, bu yüzden bu şeyler benim için oldukça yeni ama bunun yayınlamak için iyi bir yer olacağını düşündüm.

Author

21 Comments

1. Ordu dan kimler var. Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) . Mrb paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 211

2. Samsun dan kimler var. Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) . Mrb siten vallaha hoşuma gitti, saolun , ali – 413

3. Bu konu : ” Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, teşekkürler , Aylin – 39

4. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Adana dan kimler var. Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) . Selamlar sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 220

7. Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 00:34:13

8. Erzincan merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 26-08-2021 02:52:06

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) ” çok güzel. Mrb siteniz inanki iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 480

10. Rize merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:23:00

11. Şırnak dan kimler var. Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) . Mrb siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , banu – 139

12. Aksaray dan kimler var. Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) . selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 177

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 399

14. Manisa dan kimler var. Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) . Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 5

15. Konya merkezden ben Aylin. Merhaba web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-09-2021 02:11:23

16. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) . Slm web siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 400

17. Ağrı dan kimler var. Elektrik ve Manyetik Alanlar (EMF’ler) . Merhabalar paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 464

18. Trabzon merkezden ben banu. Slm sayfanız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 24-09-2021 17:11:48

Write A Comment