PZEV’i hatırlıyor musunuz? 2000’lerden beri var (belki daha önce emin değilim) zaten Kısmi Sıfır Emisyonlu Araçlar – https://www.subaru.ca/WebPage.aspx?WebSiteID=282&WebPageID=17567
“Smog, solunum sorunları olan insanlar için ciddi bir sorundur ve ekinlere, bitki örtüsüne ve ormanlara zarar verebilir. Bu zararlı gaz karışımı, sıvı yakıtlar, solventler ve organik maddeler gibi kaynaklardan gelebilecek belirli kirleticilere güneş ışığı etki ettiğinde oluşur. kimyasallar veya yanan fosil yakıtlardan – örneğin, bir araba motorunu çalıştırırken.

Buna karşılık Subaru PZEV, benzinli motorlar için yeni, temiz standartlar belirliyor ve duman oluşturan kirleticilerin oluşumunu neredeyse tamamen ortadan kaldırıyor. Aslında, o kadar sıkı kirlilik kontrolleri var ki ve yakıt yakma süreci o kadar eksiksiz ki, üretilen egzoz aslında dışarıdaki havadan daha temiz ve bazı hibrit veya alternatif yakıtlı araçlardan daha temiz olabilir.”

Bu neden o zamanlar tüm arabalarda zorunlu olarak uygulanmadı? Ah evet, elbette yolsuzluk ama bu aynı insanlar elektrikli arabaları kurtarıcı olarak zorluyor ve sonunda tüm arabaların elektrikli olacağını duyuyorsunuz. PZEV ve hatta CNG’yi tam olarak uygulamazlarsa neden Elektrikli? CONTROL, geçenlerde yeni araçlarda tipik yeni kablosuz teknoloji olan On-Star, Navigasyon, Bluetooth, Uydu Radyosu olan bir arkadaş aracında ilk elden bir hack girişimi yaşadım ve gerçekten gözlerimi açtı. Çılgın araba KARAYOLUNDA KENDİ fren yapıyordu………Tehlikeli şeylerden bahset neyse ki arkadaşım flaşörlerini yavaş şeride koydu ve doğruca bayiye götürdü. Her neyse, kendileri hatalı olan ve aracınızın ana bileşenlerini çok fazla kontrol etmek için saldırıya meyilli olan bilgisayarları ve kablosuz teknolojiyi bir kez tanıttığınızda, her şeyin olabileceğini düşünmememiz ne kadar saftır. Heck, sadece elektrikli anahtarlığınızın bile hacklenebileceği kanıtlanmış, sadece google’da. Bu tür anahtarları asla kendim kullanmam, sadece standart vale anahtarı, sırayla düğme yok. Demek istediğim, Tesla’nın her zaman düştüğünü görüyorsunuz ve yine de Dominos, pizza için otomatik teslimat arabalarını çılgınca kullanmak istiyor. Gerçekten aptal olmayı bırakmalıyız, benim yaptığımı yaşasaydın, anlardın ve çabucak uyanırdın. Teslas ve elec için elektrikli şarj istasyonlarını gördünüz mü? Araçlar? 5’i yan yana gördüm ve ilk düşüncem “gerçekten bu kirliliğin cevabı!? Bu istasyonları tek başına yapmak için o kadar çok kirlilik yaymışlar ki sadece parçalara ve üretime bakın artı her birinin çekeceği elektrik miktarına bakın. ” Fabrikaları saklarlar ve tüm bu şeylerle ilgili arka uçlar ve kablosuz bilgisayarlara bağlı araçlar yapmanın sizi tam bir köle yaptığını unuturlar ve artık arabanıza gerçekten SAHİP DEĞİLSİNİZ veya onu kontrol ETMİYORSUNUZ. Kendinize 2000’lerin ortalarında navigasyon, wifi, bluetooth, on-star olmadan güzel bir PZEV aracı alın (gerçekten de bilinen suçlular, yani gölge hükümet tarafından takip edilmek istiyor musunuz?) Her halükarda sürüşten daha fazla keyif alacaksınız ve daha güvenilir olacaklar. 300.000 mil. Stabili parça gibi aptalca hatalar için almanız gereken bu haber arabaları, sürüşünüzün ortasında motor gücünüzü 20-40mph’ye düşürecek ve “arabanızı keskin dönüşlerde devrilmekten korumak” için LMAO, gerçekten mi!?

Author

46 Comments

1. Edirne dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 311

2. Mersin dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . Merhaba herkese web siten cidden güzel, saolun , Aylin – 136

3. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 350

4. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 491

6. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 63

7. Ağrı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, şukuladım 10-07-2021 12:55:53

8. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

9. Eskişehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 12:56:14

10. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, sağolun

11. Siirt merkezden ben mehmet. Selam siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 10-07-2021 12:57:53

12. Denizli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-07-2021 12:59:03

13. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. İstanbul dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, saolun , ziya – 59

15. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Selam siten inanki hoşuma gitti, saolun , ahmet – 44

16. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 198

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Selam sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 258

18. Kırşehir dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . Selamlar paylaşım inan ki mükemmel, tebrikler , ali – 93

19. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 145

20. Kars dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 347

21. Muş merkezden ben . Mrb sayfa inanki hayran edici, facebookta paylaştım 15-07-2021 07:43:17

22. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 08:22:09

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 336

24. Selamlar siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 485

26. Artvin dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . Selam herkese sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım , banu – 278

27. Selamın aleyküm sayfa yeminle iyi, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 450

29. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım 29-07-2021 13:22:52

30. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

31. Merhaba paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım

32. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-08-2021 17:43:06

33. Muş merkezden ben emin. Selamlar sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 07-08-2021 11:09:27

34. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 235

35. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 280

36. Kırşehir merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 30-08-2021 07:57:39

37. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

38. Denizli merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 31-08-2021 23:28:58

39. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

40. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 04-09-2021 21:17:06

41. Tunceli dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 397

42. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten mükemmel, tebrikler , emin – 267

43. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 239

44. Bu konu : ” Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 111

45. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Elektrikli Arabalar Çevre/Kirlilik değil Kontrol ile ilgilidir . Merhaba paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 332

Write A Comment