Kategoriler
Genel

Elektromanyetik radyasyon havai fişek

Feragatname: Bu benim ilk görevim ve onları yapan bir komplo teorisi adamı değilim ama onları okumaktan zevk alıyorum çünkü muhtemelen bazıları için belirli miktarda gerçek var. Dün gece ABD genelinde yangın çalışmalarında yaşanan büyük artış hakkında bir fikrim olduğu söyleniyor.

Bilmeyenler için, Amerika’daki şehirlerde havai fişek gürültü şikayetlerinde büyük bir artış oldu. Çoğu kişi onları her gün gün batımından saat 2’ye kadar veya benzer bir şey duyduğunu bildirir. Birçoğu bunun blm’yi durdurma ya da duyarsızlaştırarak bizi savaşa hazırlama girişimi olabileceğini düşünüyor. Bazıları bunun sadece insanlar için kaba olduğunu söylüyor çünkü aylardır içeride işbirliği yapıyorlar ve 4 Temmuz köşede. Polis çağrıldığında çoğu zaman hiçbir şey bulamazlar ya da söylerler. Bazıları kontrol edip etmediklerini bile tahmin ediyorlar ama bu konu dışında.

Ana noktaya gelmeden önce bir servis yolu alalım. Birçoğunuzun bunu bildiğinden eminim çünkü sanırım burada ilk kez gördüm. Ancak işitsel uyaranlara neden olabilecek bazı elektromanyetik radyasyon dalga boyları var, eminim ki cia bununla test yaptı ve psikolojik savaş olarak kullandı. Bazı büyükelçiliğin ünlü biri var.

Ana noktaya geri dön. Belki gerçek havai fişekler yoktur, belki de insanları bir şey duyduklarını düşünen elektromanyetik radyasyonun bir versiyonudur. Polislerin hiçbir şey bulamadıklarını ve daha ayrıntılı bir şeyi test edebileceklerini açıklardı. Bunu kim yapacak emin değilim ama bence bir olasılık.

Siz ne düşünüyorsunuz? Bu mümkün mü? Eğer öyleyse bunu kim ve nasıl yapardı?

“Elektromanyetik radyasyon havai fişek” için 4 yanıt

Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler 26-06-2020 17:36:22

Antalya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten inanki hayran edici, face de paylaştım 01-07-2020 12:37:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir