Çoğumuz “Elektromanyetik etki”yi duymuşuzdur – ama yine de sorularımız var.

Bu gönderi, bunlardan birkaçına cevap vermeye hizmet ediyor:

Araştırma yönleri:

Alan H. Frey, ABD Ordusu için Elektromanyetik Etki’nin Biyolojik yönleri üzerinde çalıştı.

-Bu hafife alınmaması gereken bir adam: Elektromanyetik Çağın -yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde değil- dünya çapında gerçekleşmesine yardımcı olan ana oyuncuydu. İkinci Dünya Savaşı’nda, Denizcilerin radara yakın olduklarında kulaklarında cıvıltı duyduğunda, “Radar Hastalığı” olarak bilinen rahatsızlığın terim olarak adlandırılmasına bile yardım etti.

Daha sonra keşfetti / adlandırdı

Jose Delgado böyle bir lanet EMF ile başkalarını manipüle etmek için sabırsızlananlar. Bir düğmeyi çevirerek boğa saldırısını durdurduğu biliniyordu ve beyin manipülasyonu takıntısı vardı. O zamanlar elektrotlar vardı, ama aptal değildi ve ufukta EMF’yi (Elektromanyetik Frekanslar > Uzaktan Savaş) görebiliyordu. “Zihnin Fiziksel Kontrolü” kitabını almanızı tavsiye ederim (html pdf burada) 1969’da yayınlandı – ABD Ordusunda “kaybolmadan” önce yayınladığı son eser, “bir daha asla haber alınmayacak”. Bu onun son halk manifestosu. -Ve bu yaratıkları tanımayı öğren. Bu günlerde her yerdeler.

-Bu konuda “masumiyetlerini” savunmaya bayılıyorum…

Son zamanlarda garip, değişken “kulak çınlaması” mı vardı?

Garip hafıza kayıpları? Bilincinde bile değişiklik. Hatta rüyalar?

Vardıkları sonuçlar, neden doktorların ve rahipler dünya çapındaki psikiyatristler konuyu inkar ediyor.

-Yaşasın şeytan.

Bu açıdan, herkesi Aldous Huxley’in 1962’de Berkley Üniversitesi’ndeki konferansını dinlemeye şiddetle tavsiye ediyorum.

Son olarak, bir 1985’ten Anthony C. Sutton ile röportaj, burada bir tişörte ELF etkisini açıklıyor.

-Ve kendinize içtenlikle sorun: Şimdi bu resimde tam olarak neredeyiz?

Ve çıkış yolu nedir?

Nazi-Almanya’da, ardından Sovyetler Birliği’nde ve İkinci Dünya Savaşı sonrası: ABD’de başlayan, kontrol amaçlı ve etki için onlarca yıldır çalışılan frekanslar.

-O zamandan beri dünyayı dolaştı ve Pandora’nın İncil Oranları Kutusu.

Şu anda en büyük oyunculardan biri Çinliler.

(Covid, 5g şebekesini etkinleştirdikten sonra ortaya çıktı. İspanya’da aynı. İtalya’da aynı. Bir düşünün. Bana itiraz et. Ancak bu bağlantıyı kendi sorumluluğunuzdadır.)

Artık bu frekansları yardımcı programlarımızda kullanıyoruz – önceki biyolojik araştırmalar kasıtlı olarak ve uluslararası olarak gömülür.

Bunu araştırdığınızda birçok iki ve üç hatta dört harfli Uluslararası Kuruluşlar ortaya çıkıyor ve bu konudaki daha derin resmin bir parçası.

Parayı ve finansmanı takip edin.

Ve her birini not edin.

-O zaman “devam et” ve onları kimin desteklediğini dinle.

WiFi f.ex, bir mikrodalga fırınla ​​aynı frekanstadır (şaşırdınız mı?).

Neden (lanet olsun) bu?

-Hepimiz çoğunlukla sudan yapılmışız, bu yüzden elektromanyetik ekipman tasarlayacak olsaydım (daha sonra tüm dünyada hizmet verilecek), bir frekans seçerdim. değil daha başlamadan biyolojiye karışmak.

-Yine de, bu yaratıklar – bugünlerde “5G” olarak anılıyor, bunun iyi bir fikir olduğunu düşünüyor.

2450MHz / 2.45GHz ayrıca Kızların/Kadınların doğurganlığını değiştirdiğini de göstermiştir.(Ebeveynler: kızlarınıza cep telefonu vermeyin. Ve kızlar (boyutu nedeniyle daha eğilimli): Tanrı aşkına, WiFi’niz olmasın Dizüstü bilgisayar kucağınızda… – Sadece belirli bir miktarda Yumurtanız var).

“İnuendo”nun yanı sıra bir başka söz: İnsanların Doğurganlığı İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana 3/4 oranında düştü.

– Bunun bir aksilik olduğunu mu düşünüyorsun…?

Bu, inancın ötesinde soruları gündeme getirmesi gereken önemli bir içgörüdür.

Bu sadece EM mi? Belki değil. Ancak araştırmanızda EM etkisini görmezden mi gelirsiniz? Kesinlikle yapmazdım.

-İstatistikler orada; Onları siteye koymama bile gerek yok.

Başka herhangi bir “kolonide”: “erkek doğurganlığında” 3/4’lük bir azalma – herkesin bazı ciddi sorular sorması gerekir.

5G, kitle kontrolü ve “ölümcül olmayan” silahlar için askeri olarak kullanılan EMF silahlarıyla aynı frekanslardır (İpucu: Proje Medusa).

DAB frekanslarının bilişsel etkileri vardır – azaltılmış bellek ve diğerleri.

ELF, istemsiz ruh hallerine ve davranışlara neden olabilir.

Çin, dünyadaki en büyük ELF dizisine sahiptir.

Bağlantılar:

Chemtrails = metallerin nano partikülleri. Alüminyum/Alüminyum esas olarak. Kendi içinde nörotoksik, ancak EMF’lerin olduğu ortamlarda çok daha güçlü.

EMF + Metaller = bir radyo nasıl çalışır.

Bu bir ana ve neredeyse anlaşılmaz bir konu, ancak umarım bu yazı araştırmanızda bir düğüm noktası olabilir.

Herhangi bir değeri varsa, hesabımın çökmesi ihtimaline karşı çevrimdışı bir kopyasını kaydetmeyi düşünün.

(Ya da arşiv.ph f.ex)

Bazı çözümler:

1. HEPA filtreleri edinin (Havayla ilgili “her şeyi” filtreler. Harika bir başlangıç)

2. Suyunuzu filtreleyin – (Ben kâr etmiyorum, ama “Berkey” orada. Uygun yer altı suyu da filtrelenir. Özel bir kuyu kazın.)

3. Akıllı yiyin (Organik)

4. EMF koruması > Faraday kafesleri hakkında bilgi edinin (Bir arada uyuyun. Vücudunuz size daha sonra teşekkür edecek). Ve topraklama.

Ağrınız varsa; topraklama hafifletmeye yardımcı olur.

5. Magnezyum Malat Alum’u şelatlamaya yardımcı olur.

Resmi doldurmaya yardımcı olacak kitaplar:

Elektromanyetizma ve Yaşam:

Chemtrail’ler:

(Bu adamı korusun, onu geoengineeringwatch.org’da kontrol edin)

Alüminyum/Alüminyum:

(“Exley+Alüminyum/Alüminyum” ile ilgili her şeye göz atın. O bir hayat kurtarıcıdır.)

Bunun gibi gönderilerin sadece trolleri değil, aynı zamanda İstihbarat ajanlarını, beyin ölümü gerçekleşmiş pilotları ve ÇKP’yi de cezbettiğini biliyorum.

Size şunu söylüyorum: Dikkat edin: Maaş derecenizin biraz üzerinde olabilecek şeyler oluyor.

Ve görmediğimizi düşünüyorsanız: Bir sürpriziniz olacak.

-Bazılarımız dikkat ediyor. Dikkat.

-İstediğiniz zaman ayaklarınızın üzerine inmekten çekinmeyin. Buradaki insanlar sadece bunu yapmanı bekliyorlar.

Son olarak:

Chemtrails ve Elektrik/Elektromanyetizma arasındaki bağlantıyı merak ediyor musunuz?

İşte lensim:

Okuduğunuz için teşekkürler.

-Ve belirtildiği gibi: bu çok büyük bir konu.

Bu sadece benim gördüğüm kadarıyla bir şeyler derlemesi.

-Umarım daha fazla ilerlemek için bazı yönleri vardır.

Güzel hafta sonları.

42 Comments

1. Van dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 132

2. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım 31-07-2021 14:44:31

4. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 19

5. Siirt dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 473

6. Giresun dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Selamlar siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 366

7. Erzincan dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , – 4

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 328

9. Antalya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2021 10:46:46

10. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

11. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 11:22:46

12. Bilecik merkezden ben . selam arkadaşlar siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 11:48:33

13. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

14. Bartın merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-08-2021 07:39:56

15. Çankırı dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Selam paylaşım vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 196

16. Hatay merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 11-08-2021 08:31:11

17. İzmir merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-08-2021 08:57:45

18. Tunceli dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Merhabalar paylaşımınız valla güzel, sağolun , ali – 51

19. Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , – 44

20. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım 15-08-2021 04:50:46

21. Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 427

22. Ağrı dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 412

23. Sivas merkezden ben emin. Selamlar web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 18-08-2021 09:59:12

24. Muş dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Merhaba herkese paylaşım valla çok güzel, tebrikler , ali – 282

25. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

26. Nevşehir dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 362

27. Selam herkese web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 196

29. Kayseri dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Hasan – 194

30. Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 158

31. Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 317

32. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

33. Sivas dan kimler var. Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) . Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 56

34. Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ali – 313

35. Kilis merkezden ben memo. Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-09-2021 01:54:33

36. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan inanki güzel, sağolun 08-09-2021 05:57:43

37. Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 401

38. Bu konu : ” Elektromanyetizma ve Biyoloji? Sorularım vardı. İşte bazı cevaplar (ve Çözümler) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 472

Write A Comment