Lütfen spesifik olun ve iddianızın kanıtını eklerseniz çok memnun oluruz.

Bence bu hükümet değil. Bunun neden olduğunu sorabilirsiniz? Pekala, dünya çapında bunun arkasında olabilecek başka gerçekten kötü ve şeytani suç örgütleri var ve dokunulmaz gibi görünüyor ve davranıyorlar çünkü çoğu kurban hükümet olduğunu düşünüyor, bu yüzden mükemmel bir örtüleri var ve büyük olasılıkla asla yakalanmayacaklarını düşünüyorlar ama bu er ya da geç değişecek. Ne yazık ki hükümet bize yardım etmiyor çünkü onlara deli gibi geliyoruz ve bunu söylemekten nefret ediyorum ama çoğunlukla onları suçladığımız için. Umarım sonunda buradaki herkes kutunun dışında aramaya ve düşünmeye başlayabilir ve herkesin takip edildiğini veya aptal deney programının bir parçası olduğunu düşünmesini sağlayabileceklerini fark edebiliriz ki, gerçekte bunun travma temelli bir programlama olduğunu düşünüyorum, beyin yıkama Temelde bunu kullanarak https://www.roi.ru/tmp/attachments/718817/synthetictelepathyandtheearlymindwars–kopiia1509733759.pdf .

Bu birinci bölüm, yarın ikinci bölümü yayınlayacağım ve size bunun arkasında kimin olabileceğini düşündüğümü ve nedenini söyleyeceğim.

Cevaplarınızı okumak için sabırsızlanıyorum, aynı fikirde olmasak bile, bunu açık bir zihinle tartışmalıyız.

Şimdiden teşekkür ederim!

22 Comments

1. Bu konu : ” Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 487

2. Tekirdağ dan kimler var. Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun , doruk – 270

3. Malatya merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 03:15:02

4. Balıkesir merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 24-08-2021 03:27:53

5. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

6. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

7. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

8. Amasya dan kimler var. Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru . Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 9

9. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, saolun

10. Bu konu : ” Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 270

11. Ordu dan kimler var. Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru . Slm siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 433

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım

13. Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım 31-08-2021 17:58:22

14. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru . Slm siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 460

15. Edirne dan kimler var. Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru . Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 399

16. Edirne merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 14-09-2021 19:40:45

17. Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 442

19. Kütahya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, şukuladım 20-09-2021 07:26:20

20. Bu konu : ” Elektronik Taciz hakkındaki düşünceleriniz hakkında soru ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 384

Write A Comment