Eleştirel Düşünme ve Pizza Kapısı

Size 4chan tarafından verilen bir sonuçtan geriye doğru çalışma tuzağına düşmüş biri olabilirsiniz.

Birçoğunun uğursuz olduğunu düşündüğü James Alefantis’in bazı başlıklarına bakalım.

Önceden düşünülmüş kavramların zihnini boşaltmaya çalış ve birlikte oyna …

“bunu istiyorum”, “olmalı”, “benim türüm bebeğim”, “en pahalı aksesuar” ve “bebek kıskançlığı” tamamen masum, açık kalpli başlıklar.

“çocuk kılıç istiyor” Çocuk bir şey “kılıç” olarak yanlış anlıyor olabilir ve o ışık yapıyor, ya da çocuk bir oyuncak kılıç, ya da (ve bu bir sonraki noktada daha fazla güvenirlik olacaktır) bu Warcraft South Park bölüm alıntı bir şaka referans “bana kılıcı ver!” Alefantis’in büyük bir South Park hayranı olduğunu göreceksiniz …

“Baba neden popoyu seviyor?” – Bir başka South Park referansý. Aynı gönderinin başlığı “#whatwhatinthebutt“Bu South Park’tan bir şarkı. Evin etrafında şarkı söylediğini hayal edebiliyorum ve Caris,” baba neden popoyu seviyor “dedi.

“Chickenlover” -Bu altyazı, aynı adı taşıyan bir bölüme daha açık bir South Park referansı.

“Hotard” yorumlarda Joe Willis’in Alefantis dediği şey ona geri çağırdı. Bağlamdan, bunun fotoğraftaki çocuğa atıfta bulunmadığı açıktır.

Aynı şey fotoğrafların kendileri için de geçerli. #Carisjames hashtag’i olan fotoğraflarda bulunan çocuğa Caris denir. Bu doğrulandı. Fotoğraflar, üzerinde asılı pizzagate etkileri olmadan masum ve eğlenceli.

Eğer berbat bir lens ile bakıldığında neredeyse masum bir şey becerdin görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kodlanmış e-postalar

Kodlanmış e-postalar çocuk halka teorisinin kanıtı değildir. Sadece kodlanmış dilin kullanıldığının kanıtıdır.

Kodlanmış e-postaların bazıları, pizzagate teorisine uygulandığında anlamlı değildir. Model her durumda çalışmaz, ancak yine de yapışırsınız. Bu arada, çocuk istismarından çok daha yaygın bir cehennem olan uyuşturucu referansları olarak çok daha mantıklıdırlar.

Bir an için e-postaların çocuk suçlarına atıfta bulunduğunu varsayalım. Uyuşturucu kullanımının daha yaygın olduğunu bilerek, neden uyuşturucular hakkında daha fazla kodlanmış e-posta bulamadık? Yoksa e-postalarını yalnızca çocuk cinsiyet düzenlemeleri için ayırdıklarını ve kötü uyuşturucu alışkanlıklarını şifreli sohbette güvenli bir yerde tuttuklarını düşünüyor musunuz?

Size açık bir zihinle e-postaları tekrar okumanızı rica ediyorum.

Sağlam gerçeklerden sonuçlar çıkar

Bir erkeğin Instagram’a yayınladığı teorisine hemen karar vermek yerine, “kanıtları” gözden geçirirken eleştirel düşünmek ve diğer olasılıkları eğlendirmek önemlidir; kodlu pedo notlarını tüm arkadaşlarına, ailesine ve genel olarak halka yayınlamak ve onun pizzacı bodrumundan çocuk yüzüğü.

Çocuk kaçakçılığı hakkında bildiğimiz her şey karşısında uçan saçma lojistiğin yanı sıra, bir Comet pizza halkasının var olduğuna dair güvenilir bir kanıt yok.

Artık çocuk ticaretinin zirveye ulaşan büyük bir sorun olduğunu biliyoruz. Saville, Epstein ve Dutroux bunun yeterli kanıtıdır.

Ancak her olayın meşru bir “komplo teorisi” olarak örtüşen denge karşıtı kampanyası vardır.

Pizzagate’in kökenini, kanıtların tarafsız bir değerlendirmesini yaparken modellerindeki temel kusurları ve ne kadar meyvesiz bir oyalama olduğunu düşünürsek, dezenformasyon olduğunu düşünüyorum. İyi bir disinfo kampanyası gibi, insanların kodlanmış e-postaları ve Podesta’nın kendi rahatsız edici sanatını kullanması dışında, güvenilirlik sağlayan unsurlar vardır, ancak iddialara dair kanıt yoktur.

Manipüle ediliyor

Bir aşının çocuklarının otizmini verdiği yönündeki vahşi iddialar nedeniyle fındık olarak yazılan anti-vaxxers ile gördüğümüz gibi, tüm aşılama tartışmaları reddedilir.

Tabii ki, aşıların insanların küçük bir yüzdesinde ciddi yaralanmalara ve hatta ölüme neden olabileceğini biliyoruz ve böyle bir şey tartışmayı gerektiriyor.

Ancak statüko arasında hızlı bir şekilde yazılacaksınız.

#Pizzagate, aşılama söylemi için # anti-vax’ın yaptığı elit seks ticareti için yapıyor

“Eleştirel Düşünme ve Pizza Kapısı” üzerine 29 yorum

1. Kilis merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-07-2020 13:05:23

2. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-07-2020 04:06:37

3. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-07-2020 11:53:03

4. Konya merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 19:56:01

5. Antalya merkezden ben banu. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 15:46:56

6. Van merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 04-09-2020 21:57:52

7. Muğla merkezden ben Aylin. Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-09-2020 00:42:31

8. Kars merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 04:51:31

9. Tunceli merkezden ben Emine. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 11:23:26

10. Hakkari merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-10-2020 18:19:15

11. Eskişehir dan kimler var. Eleştirel Düşünme ve Pizza Kapısı . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 42

12. Yozgat dan kimler var. Eleştirel Düşünme ve Pizza Kapısı . Merhaba bu web sitesi yeminle mükemmel, saolun , ali – 151

13. Bu konu : ” Eleştirel Düşünme ve Pizza Kapısı ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , – 23

Yorum yapın