Ss: Büyük bir Laker efsanesine dönüş. MSM’nin, siyah toplum tarafından saygı duyulan bu siyah tarihi figürleri, insanları bu aşıyı yalnızca bir hafta sonra aşıdan ölümlerini örtbas etmek için almaya ikna etmesi beni hasta ediyor (hank Aaron). Aşıyı yaptırdığını duymadım ama yaptı mı merak ediyorum. Birden fazla ligdeki tüm büyük ünlü sporcuların COVID’den değil, COVID aşısının piyasaya sürülmesinden bu yana öldüğünden şüpheli görünüyor.

Burada hiç yazılmamış ss’nin ne anlama geldiğinden emin değilim ama herkesin kullandığını görüyorum, buna ihtiyacın varmış gibi görünüyor.

Tabii kavrulurum, sorun değil, sadece neler olduğunu bilmek istiyorum

Author

9 Comments

1. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-03-2021 19:45:38

2. Trabzon merkezden ben emin. Selamlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-03-2021 19:57:07

3. Bu konu : ” Elgin Baylor’un COVID Aşısı yaptırdığını duyan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, sağolun , emin – 41

4. Kilis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-03-2021 05:08:22

5. Bolu dan kimler var. Elgin Baylor’un COVID Aşısı yaptırdığını duyan var mı? . Merhabalar web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 209

6. Bu konu : ” Elgin Baylor’un COVID Aşısı yaptırdığını duyan var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 98

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link