Merhaba arkadaşlar, Elisa Lam belgeselini az önce izledim ve biraz teorim var.

Sisteminde beklenenden daha az reçeteli ilaç bulunduğu tespit edildi. En önemlisi bipolar bozukluğunun ilacı

Hikayesi, bir kızın su tankında öldüğü bir Asya korkusu olan karanlık su hikayesine de çok benziyor. Ebeveynlerinin Hong Konglu olması nedeniyle bu filmi görmüş olma ihtimalinin daha yüksek olup olmadığından emin değilim.

Teorim, filmin hikayesinin bilinçaltında kaldığı, reçetesini almadıktan sonra, karanlık sudaki kıza benzer şekilde asansörde korktuğu bir tür psikotik kırılma yaşadığı ve ” Filmdeki olayları yeniden canlandırmak, biraz da kasıtlı olarak değil, bipolar bozukluğa sahip olmak, onu “rahat” veya “tanıdık” hissettiren bir dizi olaydan geçmesine neden olmak. Aynı zamanda o gün için kıyafet seçimini de açıklayabilir.

Ben bir psikolog değilim ve bipolar bozukluk hakkında kişilikteki değişikliklerden farklı olarak pek bir şey bilmiyorum.

Nasıl öldüğüne gelince – yüz üstü yüzerek, su seviyesindeki değişim onun yüzünü dönmesine neden olabilirdi ya da tanka tırmandığında ve “hikayesi tamamlandı” belki yüzüstü neredeyse felç olmuş halde yattı ya da geldi ve kaçmaya çalıştı ama kolay bir çıkış olmadan yorgunluğa / boğulmaya yenik düştü. Neden çıplak olduğuna gelince, sadece paradoksal soyunmayı düşünebilirim.

Herkesin fikrini almak isterim. Faul oyununu göz ardı etmiyorum, ancak yeni teorilerim yok ve bu yüzden insanların duymadığı hiçbir şeyi öne süremem.

Author

56 Comments

1. Kars dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Slm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 261

2. Kütahya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 12-02-2021 01:33:54

3. selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, saolun

5. Trabzon merkezden ben ali. Mrb web siteniz harbiden mükemmel, şukuladım 12-02-2021 02:17:00

6. Kırşehir dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 475

7. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 422

8. Niğde merkezden ben ziya. Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 12-02-2021 05:41:38

9. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 12-02-2021 05:47:11

10. Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

11. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 165

12. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, face de paylaştım

13. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

14. Karabük dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, sağolun , ahmet – 398

15. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-02-2021 11:09:24

16. Şırnak dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Selam herkese siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 62

17. Van merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 24-02-2021 18:16:25

18. Trabzon merkezden ben mehmet. Slm siteniz inan ki iyi, teşekkürler 25-02-2021 12:37:26

19. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım , memo – 17

20. Bartın merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 28-02-2021 23:34:30

21. Hatay dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 311

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 286

23. Bayburt merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 04-03-2021 21:22:40

24. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 500

25. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 227

26. Adıyaman dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 239

27. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 234

28. Uşak dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 269

29. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

30. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

31. Selam herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler

32. Amasya dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 467

33. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 211

34. Adıyaman merkezden ben memo. Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 08:19:16

35. Rize dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, teşekkürler , Aylin – 368

36. Eskişehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım 04-05-2021 05:23:08

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 77

38. Malatya merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım 17-05-2021 19:04:14

39. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

40. Şırnak dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Selam sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 18

41. Osmaniye merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-05-2021 23:24:35

42. Gümüşhane dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Slm sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 405

43. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 406

44. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba sayfanız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 11-06-2021 08:14:44

46. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 204

47. Artvin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 28-06-2021 22:41:02

48. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

49. Karabük dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Selam herkese siten inanki mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 399

50. Sivas merkezden ben . Selamlar web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 08-07-2021 17:51:13

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 50

52. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 383

53. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 326

54. Bu konu : ” Elisa Lam – çalışma teorisi ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 19

55. Bitlis dan kimler var. Elisa Lam – çalışma teorisi . Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 230

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link