Aşının kitleleri öldürme ve nüfus kontrolünü hayata geçirme / Orwell devletini meydana getirme amaçlı büyük bir planın parçası olduğunu iddia eden komplo teorisyenleri iç mantıktan yoksundur.

Seçkinler neden aşı olmaya istekli koyunları öldürüp komplo teorisyenlerini / anti-vaxxers’ı ve aşıyı canlı almayan asi tipleri terk etsin? Komplo teorisinin kendi iç mantığı tamamen karışmış durumda. Aşı yaptırmayanları öldürmek için bir plana sahip olmaları mantıklı olacaktır çünkü başlarına bela açabilecek insanlar onlardır.

Komplo teorilerinden hoşlanıyorum ve birkaçına kendime inanıyorum, ancak kulağa şizofrenik saçmalıklar gibi gelmiyorlarsa tutarlı bir iç mantığa sahip olmaları gerekiyor.

Şimdi aceleye getirilmiş bir aşı hakkında şüphelerim ve tamamen aldığım çizgide istenmeyen sağlık sonuçlarına neden olabileceğinden korkuyorum. Halk sağlığı yetkililerine ve genel olarak hükümete karşı genel bir güvensizlik anlıyorum.

Author

5 Comments

1. Trabzon merkezden ben gaye. Slm sayfa inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 31-03-2021 20:32:42

2. Bu konu : ” Elit bir planın parçası olarak aşı olan herkesin öleceği veya başka bir korkunç kaderle karşılaşacağı komplosu, seçkinlerin saf kötü olduğuna inansanız bile mantıklı bir anlam ifade etmiyor. ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 497

3. Bu konu : ” Elit bir planın parçası olarak aşı olan herkesin öleceği veya başka bir korkunç kaderle karşılaşacağı komplosu, seçkinlerin saf kötü olduğuna inansanız bile mantıklı bir anlam ifade etmiyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 246

4. Bu konu : ” Elit bir planın parçası olarak aşı olan herkesin öleceği veya başka bir korkunç kaderle karşılaşacağı komplosu, seçkinlerin saf kötü olduğuna inansanız bile mantıklı bir anlam ifade etmiyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ali – 13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link