Pek çok komplo, bu dünyadaki tüm insanları kontrol etmek için komplo kuran uzun, yavaş gelişen planları gösteriyor. Bazı komplolar, yüzlerce yıllık koordinasyon ve planlamaya dayanmaktadır. Belki de bu yavaş gelişen planlar, dünyayı yaşamları boyunca yönetmek isteyen kişiler tarafından gerçekleştiriliyor ya da bu yaşamda yaptıklarının önceki yaşamlarından ya da gelecekteki yaşamlarından plan yapmak olduğunu biliyorlar mı?

Author

22 Comments

1. Elazığ dan kimler var. Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? . Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 454

2. Malatya merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-01-2021 07:42:16

3. Batman dan kimler var. Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? . Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, saolun , Hasan – 165

4. Elazığ merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, tebrikler 06-01-2021 07:16:15

5. İzmir dan kimler var. Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? . Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 324

6. Bu konu : ” Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? ” çok güzel. Selam sayfa inan ki güzel, face de paylaştım , – 471

7. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 29-01-2021 13:08:32

8. Giresun merkezden ben emin. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, facebookta paylaştım 31-01-2021 18:25:12

9. Sivas dan kimler var. Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? . Mrb web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım , ziya – 135

10. Burdur merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 15:51:17

11. Osmaniye merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, saolun 04-02-2021 20:27:25

12. Gümüşhane dan kimler var. Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? . Selamlar web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 466

13. Ağrı merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, teşekkürler 25-02-2021 20:33:33

14. Kayseri merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-02-2021 19:39:04

15. Bu konu : ” Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? ” çok güzel. Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 401

16. Bu konu : ” Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? ” çok güzel. Selam web siten yeminle güzel, saolun , banu – 436

17. Bu konu : ” Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 146

18. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Elazığ dan kimler var. Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? . Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 166

20. Bilecik dan kimler var. Elit geçmiş yaşamlarını hatırlıyor mu? . Merhabalar web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link