Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız

İnsanlara kasıtlı olarak kötülük yapmadığım gibi iyi bir insan olduğum, çalıntıları öldürmediğim vb. Ve fırsat sunulduğunda bile asla seçkinler gibi olamayacağımı ama bunu düşündüğümü düşünmüşümdür. görmezden geldiğim bir parçamı fark ettim. Doğru fırsat ve koşullar verildiğinde, öldürmek için çalmak ve kötülük yapmak içimde var. Sonra korktum ve bunu bir kenara itmeye çalıştım ama bir kenara itilemezdi.

Daha kolay anlaşılması için size bu kişisel deneyimi yaşatıyorum. İyi bir insan olduğunu düşünüyorsan ve rüyada yaşadığın seçkinler gibi öldürme ya da üzerinizde olma yetkiniz yoksa. Bill Gates senden çok da farklı değil, o sadece kötü olma fırsatına sahipti, henüz sahip olmadın, bu senin bu parçanı fark edip ona saygı duyman ve onun üzerine çıkmanı iyi yapmıyor. Gerçek benliğinizin özlü olduğunuzu ve tüm bunların sadece bir deneyim olduğunu anlayın.

“Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız” üzerine 49 yorum

1. Aydın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-08-2020 16:54:24

2. Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 20-08-2020 01:37:28

3. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 03-09-2020 17:38:08

4. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-09-2020 02:58:00

5. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-09-2020 03:35:13

6. Muş merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 10:20:23

7. Manisa dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Selam web siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 408

8. İstanbul merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, face de paylaştım 29-10-2020 18:57:08

9. Hatay dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Mrb siteniz valla mükemmel, saolun , ali – 169

10. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. Mrb siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 427

11. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler , hatice – 133

12. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım , gaye – 367

13. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, şukuladım , memo – 28

14. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 322

15. Ardahan dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, saolun , Gürbüz – 178

16. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 468

17. Zonguldak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 28-12-2020 14:49:37

18. Gaziantep dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler , ali – 234

19. Kars dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , elif yılmaz – 187

20. Muş merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 03-01-2021 03:14:29

21. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, tebrikler 11-01-2021 22:07:28

22. Erzincan dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 116

23. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 157

24. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 29-01-2021 14:52:44

25. Hatay merkezden ben Emine. Selam paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-02-2021 10:13:51

26. Antalya merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 03-02-2021 21:29:54

27. Isparta dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Selam herkese web siten inan ki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 313

28. Denizli dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . selam arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 337

29. Tunceli dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Selam paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 20

30. Düzce dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 326

31. Niğde dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 29

32. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 206

33. Bu konu : ” Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 231

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link