Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız

İnsanlara kasıtlı olarak kötülük yapmadığım gibi iyi bir insan olduğum, çalıntıları öldürmediğim vb. Ve fırsat sunulduğunda bile asla seçkinler gibi olamayacağımı ama bunu düşündüğümü düşünmüşümdür. görmezden geldiğim bir parçamı fark ettim. Doğru fırsat ve koşullar verildiğinde, öldürmek için çalmak ve kötülük yapmak içimde var. Sonra korktum ve bunu bir kenara itmeye çalıştım ama bir kenara itilemezdi.

Daha kolay anlaşılması için size bu kişisel deneyimi yaşatıyorum. İyi bir insan olduğunu düşünüyorsan ve rüyada yaşadığın seçkinler gibi öldürme ya da üzerinizde olma yetkiniz yoksa. Bill Gates senden çok da farklı değil, o sadece kötü olma fırsatına sahipti, henüz sahip olmadın, bu senin bu parçanı fark edip ona saygı duyman ve onun üzerine çıkmanı iyi yapmıyor. Gerçek benliğinizin özlü olduğunuzu ve tüm bunların sadece bir deneyim olduğunu anlayın.

“Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız” üzerine 17 yorum

1. Aydın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-08-2020 16:54:24

2. Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 20-08-2020 01:37:28

3. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 03-09-2020 17:38:08

4. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-09-2020 02:58:00

5. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-09-2020 03:35:13

6. Muş merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 10:20:23

7. Manisa dan kimler var. Elit olabileceğimizi kabul edene kadar asla kazanamayız . Selam web siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 408

Yorum yapın