ELITE’den açık – LA CONFIDENTIAL ipuçları verir.

LA CONFIDENTIAL filmini izledim – oynadığı adam pierce, russell crowe ve kevin spacey (evet arka planının tamamen farkındayım). Bu filmin / senaryonun BUGÜN olaylarıyla ne kadar alakalı olduğunu görmeye başladım. esasen film yaklaşık – iktidardaki insanlar ‘üst sınıf eskortlar’ tarafından şantaja maruz bırakılıyor hatta bazı aktrisler / aktörler. Asıl mesele şu ki, polis şefinden ünlü yönetmenlere, etkili politikacılara, ‘güvenilir ve güvenilir’ gazetecilere kadar sıralamaların ne kadar ” yüksek ‘olduğu …

Bu film bir şeye işaret ediyor muydu? özellikle içinde Kevin Spacey olduğu düşünüldüğünde …… film 1997’de piyasaya sürüldü. 2 oscar kazandı ve 84 adayı vardı … Hollywood’un döküm kanepesi jfk dönemine kadar uzanıyor. Harvey Weinstein’ın da benzer bir sendika çalıştırdığını biliyoruz, aynı zamanda en azından Jeffrey Epstein ile arkadaş canlısı olduğunu biliyoruz, bu filmin ne kadar dokunulmaz olduklarını göstermek için yapılmış birçok filmden biri olduğunu düşünmek için çok uzak mı? açık?

bu da beni meraklandırıyor, benzer ilklerden başka hangi filmler var? Bana en azından Hollywood elit ve pedo elit (aynı kalabalık exzact) veya sadece bir bütün olarak elit, güçlerini açıkta gösteriş yapmaktan zevk alıyor gibi görünüyor. Ya da bu durumda bir film satmak için ..

Bu filmi izlemediyseniz ya da izlediğinizden beri bir süre geçtiyse izlemenizi öneririm. Bugünle olan ilgisi … son derece şaşırtıcı …

“ELITE’den açık – LA CONFIDENTIAL ipuçları verir.” üzerine 26 yorum

1. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-08-2020 10:32:05

2. Elazığ merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 03-08-2020 10:48:29

3. Trabzon merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, şukuladım 05-08-2020 11:13:11

4. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, teşekkürler 06-08-2020 20:05:32

5. Muş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 15:52:41

6. Van merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-08-2020 13:25:40

7. Sinop merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:58:44

8. Antalya merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 04:33:26

9. Batman merkezden ben ziya. Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-10-2020 11:30:06

10. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:58

11. Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 18-10-2020 21:01:03

Yorum yapın